امروز : جمعه ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰

|

نرخ ارز :

۲۳۳,۳۰۰

ریال

|

دمای هوای شهر

تعاون روستایی گلستان - عرضه میوه شب عید به قیمت مناسبترکمن نیوز:  مدیر تعاون روستایی استان گلستان از عرضه میوه شب عید از جمله سیب و پرتقال به قیمت مناسب خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛ نورمحمد کوچکی گفت: مقرر شد، عرضه مستقیم میوه در ایام پایانی سال جاری و نوروز ۱۴۰۰ توسط شبکه تعاون روستایی تحت پوشش استان انجام شود.

وی به نقش نظارتی سازمان تعاون روستایی در امر توزیع میوه شب عید اشاره داشت و اظهار کرد: پیرو منویات مقام معظم رهبری مبنی بر عرضه مستقیم میوه برای تعدیل قیمتها به نفع مصرف کنندگان و تولیدکنندگان، اتحادیه تعاون روستایی استان گلستان به جهت رفاه حال هم استانیهای عزیز خود در نظر دارد با هماهنگی ستاد تنظیم بازار استان ، از طریق شبکه تعاون روستایی تحت پوشش خود اقدام به عرضه مستقیم میوه شب عید در سطح استان گلستان نماید.

کوچکی با اشاره به همکاری و تعامل تشکلهای زیر مجموعه برای توزیع میوه شب عید ، یادآور شد: عرضه میوه شب عید از ۲۶ اسفندماه سالجاری آغاز و تا اردیبهشت ماه ۱۴۰۰ ادامه خواهد داشت.

وی ادامه داد: میوه‌های سیب و پرتقال توزیعی با کیفیت و قیمت مناسب به بازار عرضه خواهد شد.

به گفته این مقام مسئول؛ تعاون روستایی گلستان به دنبال آن است تا با همراهی شبکه تحت پوشش خود اقدام به تاسیس و ساماندهی فروشگاههایی به نام روستابازار در سطح روستاهای مختلف استان کند تا تمامی نیازهای کشاورزان با وجود این فروشگاه رفع شود.

نورمحمد کوچکی در پایان اضافه کرد: معتقدیم تشکلهای زیر مجموعه تعاون روستایی به راحتی می توانند با ثابت نگه داشتن قیمتها از عهده تامین و تنظیم بازار شب عید برآیند.

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

هیتر رستورانی گوشی طرح هیتر گلخانه Most popular crypto channel
بالا
ترکمن نیوز