مرغ و روغن در گلستان 300x211 - عرضه روغن و مرغ در گلستان افزایش خواهد یافت و قیمت ها متعادل تر خواهد شدترکمن نیوز:  استاندار گلستان با اشاره به مشکلاتی که در عرصه مرغ و روغن در سطح کشور ایجاد شده, اظهار کرد: امیدواریم با توجه به اقدامات صورت گرفته عرضه روغن و مرغ در گلستان افزایش یابد و قیمت ها نیز متعادل تر شود چرا که مرغداری ها جوجه روزی مناسبی را صورت داده اند و کارخانه های روغن کشی نیز میزان بیشتری از محصولات خود را در استان ارایه خواهند کرد.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  هادی حق شناس در جلسه ستاد تنظیم بازار استان ضمن محکوم کردن ترور بزدلانه شهید دکتر فخری زاده که نشانه اوج عجز صهیونیست ها امریکایی بود,  تصریح کرد:تلاش داریم عرصه مرغ و روغن در بازار را تا ۱۰ روز آینده به تعادل برسانیم.

وی افزود: تلاش ما اتخاذ تصمیاتی است که منجر به نفع عمومی مردم بشود و فشار اقتصادی را کاهش دهد.
استاندار گلستان یادآور شد: میزان سهمیه دان مورد استفاده کارخانجات خوراک دام باید با نظارت صنعت معدن تجارت, جهاد کشاورزی و دامپزشکی تعیین شود تا مبادا تخلفی صورت نگیرد.
حق شناس ادامه داد: ارایه روغن به مشتری در کنار کالای دیگر تخلف آشکار است و باید با متخلفین بر اساس قانون برخورد شود.
وی خاطر نشان کرد :تولیدکنندگان ماسک در استان مجاز هستند ظرف مدت یک ماه مازاد مصرف خود در استان را به دیگر استانها ارایه کنند تا متضرر نشوند.
لازم به ذکر است در بیست و چهارمین جلسه ستاد تنظیم بازار استان پیرامون موضوعات مختلف بخصوص وضعیت عرصه مرغ و روغن در استان بحث و تبادل نظر صورت گرفت.
انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۰:۳۶

۰۹ آذر ۱۳۹۹

کد خبر :

86247

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک