امروز : سه شنبه ۰۱ اسفند ۱۴۰۲

|

دمای هوای شهر

  • کد خبر :

    110002

  • /
  • تاریخ و ساعت :

    9:07 | ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۱

  • /
  • دسته بندی :

  • پ

ناصری 1 300x200 - عدالت محوری و توسعه متوازن سرلوحه کار شورا و شهرداری گنبدکاووس استترکمن نیوز:  رییس شورای اسلامی شهر گنبدکاووس، عدالت محوری و توسعه متوازن همه نقاط و محلات بویژه مناطق کم برخوردار این شهر را سرلوحه کار این شورا و شهرداری برشمرد و گفت: گنبدکاووس متعلق به همه اقوام ساکن در آن و بهره‌مندی برابر از خدمات شهرداری حق آنان است.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  پرویز ناصری در نشست صمیمی اعضای ادوار شورای اسلامی شهر گنبدکاووس به مناسبت ۹ اردیبهشت روز ملی شوراها اظهارداشت: اعضای شورای شهر براساس راهبرد تعیین شده و جلب اعتماد شهروندان، انجام پروژه‌های عمرانی و فرهنگی در همه نقاط شهری را در دستور کار دارند.

وی افزود: بودجه امسال شهرداری گنبدکاووس توسط شورای شهر پنج هزار و ۳۰۰ میلیارد ریال پیش بینی و تصویب شده که بیشتر آن صرف پروژه‌های عمرانی و زیرساختی و تکمیل طرح‌های نیمه تمام ادوار گذشته از جمله بهسازی بوستان مشهور به داریوش، احداث بوستان بانوان و ساختمان مرکزی شهرداری و دیگر پروژه‌های عمرانی و فرهنگی پیش بینی شده خواهد شد.

به گفته ناصری، سه پروژه‌های اشاره شده که نقشه کشی و طراحی آن پایان یافته در مرحله انتخاب پیمانکار قرار دارد و به زودی عملیات اجرایی آنها شروع می‌شود.

رییس شورای اسلامی شهر گنبدکاووس همچنین در خصوص واگذاری زمین برای احداث بیمارستان ۴۰۰ تخت‌خوابی این شهر گفت: واگذاری این زمین که حدود چهار هکتار و ۲ هزار میلیارد ریال ارزش دارد از محل قدر السهم شهرداری بابت تفکیک قطعه زمینی متعلق به بنیاد مستضعفان است که پس از انتقال سند آن بنام شهرداری، در اختیار دانشگاه علوم پزشکی گلستان قرار خواهد گرفت.

وی، خدمت به مردم را بالاترین ارزش در اسلام دانست و افزود: اعضای شورای شهر دوره ششم به اتفاق شهردار و مجموعه شهرداری با وحدت و همدلی و در حد توان و امکانات موجود همه تلاش خود را برای داشتن شهری آباد و زیبا بکار بسته‌اند.

امام جمعه اهل سنت گنبدکاووس در این نشست با تبریک روز ملی شوراها، گفت: توجه به خرد جمعی در تصمیم گیری‌ها که برآیند امروزی آن نهاد شوراها هستند در قرآن و آموزه‌های اسلامی جایگاه والایی دارد.

آخوند عبدالباسط نوریزاد با تاکید برضرورت پرهیز از تک و خود محوری در تصمیم گیری‌ها توسط شوراهای شهر و روستاها، افزود: افرادی که در تصمیمات خود به خرد جمعی و نظرات کارشناسانه توجه می‌کنند، کمتر دچار خطا می‌شوند.

وی، شخصیت دادن به امت اسلامی و استفاده از نقطه نظرات آنها در تصمیم گیری‌ها را از مهمترین فوائد کار شورایی ذکر و به اعضای شورای شهر و روستاهای گنبدکاووس توصیه کرد تا استفاده از تجریبات شوراها در ادوار گذشته، داشتن سعه صدر و پذیرش انتقادهای سازنده، توجه به قوانین در تصمیم گیری‌ها و حفظ وحدت و انسجام را بیشتر مدنظر خود قرار دهند.

آخوند نوریزاد با قدردانی از اقدامات عمرانی و فرهنگی شورای شهر و شهرداری گنبدکاووس گفت: بسیاری از شهروندان در نقاط و محلات مختلف این شهر از عملکرد این نهاد و رعایت عدالت و توسعه متوازن رضایت دارند که قابل تقدیر است.

300x198 - عدالت محوری و توسعه متوازن سرلوحه کار شورا و شهرداری گنبدکاووس است

در پایان این مراسم که فرماندار ویژه و برخی مدیران گنبدکاووس حضور داشتند از اعضای ادوار شورای اسلامی این شهر با اهدای لوح سپاس و هدایایی تجلیل شد./ایرنا

 

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

بالا
ترکمن نیوز