محمود علی فر فرمانده انتظامی گنبدکاووس 1 2 1 1 3 300x200 - عاملان چاقو کشی در گنبدکاووس دستگیر شدندتورکمن نیوز: فرمانده انتظامی شهرستان گنبدکاووس گفت: عاملان چاقوکشی در گنبدکاووس کمتر از یک ساعت دستگیر شدند.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛ سرهنگ محمود علی فر در گفت و گو با خبرنگار تورکمن نیوز اظهار داشت: برابر اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر یک فقره نزاع و درگیری با سلاح سرد در یکی از روستاهای شهرستان گنبدکاووس موضوع به صورت ویژه در دستورکار مأموران انتظامی قرار گرفت.

وی افزود: بلافاصله ماموران برای رسیدگی به موضوع در صحنه درگیری حضور یافتند و با توجه به حساسیت موضوع دستگیری فرد ضارب در دستور کار ماموران قرار گرفت.

علی فر تصریح کرد: مأموران بلافاصله در محل حاضر شدند و طی بررسی های انجام شده مشخص شد فرد شرور با هویت معلوم به وسیله سلاح سرد شخص دیگری را مجروح و از محل متواری شده است.

فرمانده انتظامی شهرستان گنبدکاووس اظهار کرد: با توجه به حساسیت موضوع مأموران پس از انجام تحقیقات میدانی و اشراف اطلاعاتی موفق شدند در کمتر از یک ساعت مخفیگاه متهم را شناسایی و در اقدام ضربتی وی را دستگیر کنند.

وی با بیان این که متهم انگیزه خود را از انجام این عمل مجرمانه مشکلات شخصی اعلام کرده است، گفت: متهم پس از تشکیل پرونده برای انجام مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شد.

گزارش از: آرزو بسیا

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۶:۳۰

۲۰ شهریور ۱۳۹۸

کد خبر :

61295

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک