امروز : یکشنبه ۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۳

|

دمای هوای شهر

اخبار ترکمن: طاهر جانی خبرنگار ترکمن نیوز چندی پیش به دلیل انتشار گزارش خبری از طرف یکی از مسئولین شکایت و به دادگاه احضار شد که نهایتا ماجرا با صلح و صفا ختم به خیر شد، در پی این موضوع وی با ارسال پیامی از آشنایان، دوستان، مسئولین به ویژه همکاران خبرنگار خود برای حمایت هایشان تقدیر و تشکر کرد.

و تشکر 300x188 - طاهر جانی: به امید آنکه هیچ خبرنگاری برای مطالبات مردمی به دادگاه احضار نشود

پیرامون احضار اینجانب به دادسرای بندرترکمن

طاهر جانی 

به قول شریف مختومی، خبرنگاران شاخه ای از جامعه بزرگ هنرمندان به حساب می آیند. یک مجری پخش زنده آنقدر باید توانمند باشد که بتواند با اعتماد بنفس کافی، اجرا مقابل انبوهی بینندگان را به عهده بگیرد. بخشی ها و همکاران ایشان به لطف سال ها حضور در سالن می توانند مقابل صدها بیننده علاقمند به هنرنمایی بپردازند‌. یک خواننده و یا بازیگز نیز هنر از بی بدیلش بهره می‌برد و بدون بکار بردن خلاقیت، نمی تواند کیفیت خوبی را عرضه نماید.
در این میان خبرنگاران هم صدها و بلکه هزاران نفر را مخاطب خود دیده و دقت زیادی می طلبد تا آنچه منظور کلام است را از نگاه عموم بگذارند. ناگفته پیداست هر چه مطالبه گری در رسانه ها زیاد باشد، حساسیت های کار نیز بالا رفته و امکان بازخورد مطالب در میان مردم بیشتر خواهد بود.
اخیرا نشست اینجانب با دوست و برادرم رحمان قاضی لر شهردار جوان بندرترکمن در فضای صمیمانه که با دعوت از سوی همکار و برادرم جواد عمو زاد ترتیب یافت، صرفا برای رفع سوء تفاهم و کدورت پیش آمده در محیط همدلی و ایجاد مبدت بیشتر بوده است. در این نشست چندان به موارد حاشیه ای پرداخته نشد. دوستی ها حرف اول را زدند و اختلافات مطابق با انتظار حل و فصل گردیدند.
در این فرصت لازم می دانم از همه دوستان بزرگوار و همکاران خوبم، عبدالقیوم شکاری- لطیف ایزدی- یاشار نبازی- رشید نافعی- امان محمد خوجملی- حامد دلیجه- اکبر پیرا- آنا محمد بیات- ع، قوجقی- شریف مختومی و جواد عمو زاد که با دغدغه و همراهی مثال زدنی برای همیاری در رفع اختلاف اقدام کردند، تشکر و قدردانی بعمل آورم‌.
همچنین از نور محمد جعفری فرماندار محترم بندرترکمن– ابراهیمی دادستان محترم شهرستان ترکمن- فرزاد ساتلخی شهردار محترم کوموش دفه و بعلاوه وکلای دلسوز حسین خورشیدی و احمد مرادپور و بویژه تمامی کاربران گروه های تلگرامی نهایت سپاس را دارم.
به امید آنکه پای هیچ خبرنگاری به دادگاه باز نشود.

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

بالا
ترکمن نیوز