عبدالباسط آخوند نوریزاد2 300x300 - صهیونیسم بزرگترین دشمن اسلام و  سازش با  آن مخالف آشکار با قرآن استترکمن نیوز:  امام جمعه اهل سنت گنبدکاووس گفت: صهیونیسم بزرگترین دشمن اسلام و سازش با آن مخالف آشکار با قرآن است.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  آخوند عبدالباسط نوری زاد در سخنان پیش از نماز جمعه این هفته ضمن تبریک حلول ماه ربیع الاول و ولادت با سعادت حضرت محمد (ص) با اشاره به اینکه در روزهای اخیر برخی کشورهای عربی اسلامی از در سازش با رژیم صهیونیستی وارد شده اند اظهار داشت:
متاسفانه برخی کشورهای مسلمان در پی گسترش مناسبات با رژیم اسرائیل و بازگشایی سفارت در کشور یکدیگرند که این رویکرد سازشکارانه، مخالفت صریح و آشکار با اسلام و قرآن است.

وی با تاکید بر اینکه رژیم اسرائیل و حکام صهیونیست آن بزرگترین دشمن مسلمین جهان اند تصریح کرد:
متاسفانه برخی کشورهای عربی و مسلمان برای حفظ حاکمیت و موقعیت دنیوی خود تن به دوستی با دشمن دینی داده اند و این پیمان ها پیامدی جز ذلت و خواری برای مردم کشورشان و امت جهان اسلام نخواهد داشت.

آخوند نوری زاد با بیان اینکه اینگونه رفتارها نشانه ی ضعف ایمان در رهبران این کشورها و توطئه دنیای کفر علیه اسلام است، اظهار داشت:
مسلمانان در طول تاریخ هیچگاه تن به چنین ذلتی نداده اند. دوره حضرت عمر(رض) و دوران های مختلف امثال دوره صلاح الدین ایوبی سرزمین های فلسطین فتح و از اشغال کفار خارج شد ولی متاسفانه باز هم صهیونیست ها بر این منطقه غالب شده اند.

خطیب جمعه اهل سنت گنبدکاووس با تاکید بر اینکه دوستی و پیوند شخص مسلمان با دشمن قرآن در باور هیچ مومنی نمی گنجد، افزود:
هیچ فرد مسلمانی راضی به این سازش نیست و نخواهد بود. صهیونیست ها مردم مظلوم فلسطین را از خانه و سرزمین خود آواره کرده و چندین دهه است که دستشان به خون مسلمان جهان و منطقه آغشته است.

آخوند عبدالباسط نوری زاد گفت: ما مردم مسلمان و اهل سنت استان گلستان این عمل سازشکارانه کشورهای مسلمان را شدیدا محکومی می کنیم و بر این باوریم که صهیونیسم دشمن دینی ما مسلمانان است و باید در برابر کفار با ایمانی قوی و نهایت جدیت مقاومت و برخورد کنیم.

وی در انتهای سخنان خود ضمن تقدیر و تشکر از مدیران و مسئولان ستاد مبارزه با کرونا و همیاری مردم در ماه های اخیر اظهار داشت: بنابه اظهار نظر مسئولان مبارزه با کرونای شهرستان، اخیرا ابتلای مردم به این بیماری مجددا رو به رشد می باشد و از شهروندان درخواست می کنم در راستای پیشگیری از شیوع مجدد این بیماری قوانین بهداشتی بخصوص، زدن ماسک، فاصله اجتماعی، و شستشوی مرتب دست ها را جدی بگیرند.

گزارش از: مصطفی صبوحی

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۹:۰۷

۰۲ آبان ۱۳۹۹

کد خبر :

84746

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک