امروز : جمعه ۱۸ آذر ۱۴۰۱

|

دمای هوای شهر

  • کد خبر :

    114153

  • /
  • تاریخ و ساعت :

    11:33 | ۰۴ مهر ۱۴۰۱

  • /
  • دسته بندی :

  • پ

محمدسعید فاضل‌دادگر 300x205 - صف معترضان را از اغتشاشگران جدا می‌دانیمترکمن نیوز:  فرمانده انتظامی گلستان گفت: پرسنل نیروی انتظامی در آشوب‌های اخیر تلاش کرده ضمن رعایت حال مردم، خود را همواره کنار مردم و همراه و همگام جامعه بداند.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛   محمدسعید فاضل‌دادگر در گفت و گو با خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران اظهارداشت: ما اجازه نخواهیم داد کسی در زندگی مردم، آرامش و امنیت جامعه خللی ایجاد کند.

وی تاکید کرد: نیروهای نظامی و انتظامی ما قدرتمندانه در صف مقدم در برابر اغتشاشگران خواهد بود و اجازه نخواهد داد مشکلی برای امنیت مردم و جامعه ایجاد شود.

وی با بیان اینکه ما پلیس مردمی هستیم، تصریح کرد: ما همواره خود را در کنار مردم می‌دانیم و سعی کردیم صف اغتشاشگر را از معترضان جدا بدانیم.

فرمانده انتظامی گلستان یادآور شد: نیروی انتظامی در کنار نیروهای مسلح و مردم حافظ امنیت کشور است، اما اگر ببینیم افرادی بخواهند به رفتارهای نابخردانه خود ادامه دهند و دست به آشوب بزنند و آسایش و آرامش جامعه را به خطر بیاندازند حتما نیروهای نظامی و انتظامی به وظایق ذاتی خود عمل خواهند کرد و اقدامات خود را براساس قانون و شرح وظایف محوله انجام خواهیم داد.

فاضل‌دادگر یادآور شد: آن دسته از اغتشاشگرانی که به صورت حرفه‌ای و سازماندهی شده آموزش دیده‌اند که فضای عمومی کشور را ملتهب کنند و بازیچه دست رسانه‌ها و فضای مجازی معاندین قرار گرفتند، بدانند ما اجازه نخواهیم داد روند زندگی روزمره مردم و شهروندان بازیچه دست عده‌ای عناصر اغتشاشگر و آشوب‌طلب قرار بگیرد.

وی خاطرنشان کرد: این افراد تحت تاثیر هیجانات وارد این میدان‌ها شدند، متاسفانه این افراد در امنیت کشور اخلال ایجاد کردند و این همان چیزی بود که دشمنان و معاندین ما می‌خواستند.

 

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

Most popular crypto channel
بالا
ترکمن نیوز