امروز : پنج شنبه ۱۱ آذر ۱۴۰۰

|

نرخ ارز :

۲۶۶,۱۷۰

ریال

|

دمای هوای شهر

تازه ترین شنیده های انتخاباتی

شوک جدید در راه است؟!

9236215 484 300x186 - شوک جدید در راه است؟!ترکمن نیوز: یکی از نزدیکان سولماز صفحه کاندیدای حوزه آق قلا می گوید: هنوز هیچ بیانیه رسمی درباره پیوستن داوطلبین شاخص رد صلاحیت شده به کادر انتخاباتی خانم صحنه منتشر نشده و به ضرس قاطع نمی توان در این مورد حرفی زد.

بر اساس تازه ترین شنیده های انتخاباتی هواداران فرهاد توماچ و منصور گرکز همچنان منتظر در انتظار تایید این دو داوطلب شاخص مجلس بسر می برند هر چند که این احتمال با نزدیک شدن موعد تبلیغات رسمی کمتر شده است.
امروز (شنبه ۱۹ بهمن ماه) خبر تایید صلاحیت سنگدوینی معادلات را تغییر بخشید با اینهمه باید منتظر ماند و دید آیا خود سنگدوینی این خبر تایید می کند یا خیر.

در حوزه کردکوی و بندرگز و با کم رنگ شدن تایید صلاحیت کاندیداهای آن حوزه مسیر پیوستن فعالان به یک کاندیدای دانش آموخته سیاسی هموار شده و گفتگوهایی بین طرف های مقابل صورت گرفته است. کامران اکبر زاده از فعالین انتخاباتی در این دو شهر می گوید: اخیرا لیدرهای انتخاباتی این شهرها و یک فعال کهنه کار در سالیکنده با عبدالقیوم شکاری دیدار داشته اند. همچنین تیمور کرداری کاندیدای دور گذشته مجلس نیز به جمع تیم انتخاباتی شکاری پیوسته است.

در این حال فعالان در کوموش تپه رفت و آمد داوطلبین به این شهر را مورد رصد قرار داده و می گویند: ما از رفت و آمد کاندیداها به شهر خودمان استقبال می کنیم ، اما سیاست ما حمایت از کاندیدای بومی می باشد.

پیش بینی می شود مردم حوزه غرب در موعد انتشار لیست کاندیداها در بیست و دوم بهمن ماه دست کم شاهد رد صلاحیت یک کاندیدای شاخص باشند. میزان تخلفات انتخاباتی برخی از کاندیداها گمانه زنی در این باره را افزایش بخشیده است. فعالان از این موضوع بعنوان آخرین شوک تاثیر گذار در انتخابات پیش رو یاد می کنند.

شب گذشته عبدالحکیم پنق با برگزاری اولین نشست خانگی خود در محله بناور سیمین شهر برای رقبا خط و نشان کشید. وی قرار است فردا شب در بندرترکمن با جمعی از صاحب نظران نشست داشته باشد.

در حوزه گنبد فعالان خروجی یاش‌اولی ها را پیروز نهایی میدان دانسته و می گویند ششصد عضو این مجموعه در معرفی فینالیست ها مستقیما تاثیر گذار خواهد بود.
یک یاش‌اولی سرشناس در این باره می گوید: ما خواهان تداوم آرامش در بین کاندیداها هستیم. ما نهایتا می توانیم دو نفر را در لیست خروجی معرفی کنیم، حال آنکه اذعان می داریم تعداد کاندیداهای شایسته و توانمند از دو نفر بیشتر هستند.

اخیرا ناصر قلی سارلی در نشست هم‌اندیشی خود در روستای کرند اعلام کرد حداقل ۴۰ برنامه مدون در حیطه های مختلف برای شهرستان گنبدکاووس تهیه کرده که لیست آن را در شروع مهلت قانونی تبلیغات منتشر خواهد کرد و باید دید این لیست چه تاثیری در تحولات انتخابات گنبد خواهد داشت.

در مراوه تپه نشست ها برای رسیدن به راهکار وحدت بخش و حمایت از یک تن کاندیدای بومی ادامه دارد. سیستانی ها هم تلاش دارند تا نظرات خود را جمع بندی کرده به نتیجه نهایی دست یابند‌.

✍️ طاهر جانی

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

بالا
ترکمن نیوز