امروز : سه شنبه ۰۹ خرداد ۱۴۰۲

|

دمای هوای شهر

  • کد خبر :

    118829

  • /
  • تاریخ و ساعت :

    13:05 | ۰۱ فروردین ۱۴۰۲

  • /
  • دسته بندی :

  • پ

20 300x151 - شوکت میرضیایف: ساخت ازبکستان جدید هدف ماستترکمن نیوز:  رئیس جمهور ازبکستان گفت: امروز همه ما برای ساختن ازبکستان جدید یعنی جامعه و دولتی که در آن انسان آزادانه و مرفه زندگی کند، فداکارانه کار می کنیم. ساخت ازبکستان جدید تصمیم قطعی کل مردم 36 میلیونی ما است که به هدف زندگی آنها تبدیل شده است. این هدف نیک کاملاً با فلسفه و ارزشهای «نوروز» همخوان است.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛«شوکت میرضیایف» ضمن تبریک به مردم این کشور در جشن باستانی «نوروز» در باغ «ازبکستان جدید» گفت: اولویت سیاست ما تامین حقوق و منافع مشروع مردم، شأن و شرافت هر شهروند و ایجاد شرایط مناسب برای تمام ساکنان کشور از جمله مناطق دورافتاده و دشوار است تا مردم ما از زندگی خود راضی باشند.

میرضیایف افزود: امروز مردم در سراسر کشور ما، در زمین های سبز و باغات شکوفا، میدان ها، روستاها و خیابان ها با شکوه زیاد جشن «نوروز» را برگزار می کنند.

وی ادامه داد: امروز همه ما برای ساختن ازبکستان جدید یعنی جامعه و دولتی که در آن انسان آزادانه و مرفه زندگی کند، فداکارانه کار می کنیم. ساخت ازبکستان جدید تصمیم قطعی کل مردم 36 میلیونی ما است که به هدف زندگی آنها تبدیل شده است. این هدف نیک کاملاً با فلسفه و ارزشهای «نوروز» همخوان است.

میرضیایف افزود: در این مسیر مهم ما به اجرای برنامه های بزرگی مبنی بر توسعه همه جانبه اقتصاد و حوزه های اجتماعی، علم، آموزش و پرورش، بهداشت، فرهنگ و هنر، ورزش، روش زندگی سالم، حفاظت از طبیعت ادامه می دهیم.

نوروز 300x169 - شوکت میرضیایف: ساخت ازبکستان جدید هدف ماست

رئیس جمهور ازبکستان اظهار داشت: اطمینان دارم که شما با نشان دادن فرهنگ سیاسی بالا در رویدادهای مهم سیاسی قریب الوقوع مشارکت فعال داشته و برای ایجاد یک پایه حقوقی محکم جهت تحکیم نتایج بدست آمده و تداوم اصلاحات قاطعانه کمک خواهید کرد.

میرضیایف گفت: می خواهم یک بار دیگر تأکید کنم که ما برای جوانان توسعه یافته، تحصیل کرده، فعال و پرانرژی کشور همه شرایط و فرصت هارا ایجاد خواهیم کرد تا به بالاترین سطوح برسند. همه ما بسیار خوشحالیم که نسل جوان ما با برآورده کردن انتظارات مردم به موفقیت های بزرگی دست می یابد.

به گفته وی، این روزها در آستانه ماه مبارک رمضان فرصت را مغتنم شمرده به مسلمانان کشور و همه امت اسلامی جهان از صمیم قلب تبریک می گویم.

رئیس جمهور ازبکستان خاطرنشان کرد: سازمان ملل متحد روز  21 مارس را به عنوان روز بین المللی «نوروز» اعلام کرده و در فهرست میراث فرهنگی غیرمادی سازمان آموزشی، علمی و فرهنگی ملل متحد (یونسکو) ثبت شد.

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

بالا
ترکمن نیوز