اخبار ورزشی-ایتنانیوز-  کمیته ورزشی شورای اسلامی شهر گرگان با کمک ۵۰۰ میلیون ریالی به تیم بسکتبال ‘یس آل’ این شهر موافقت کرد.

yesal 9a 300x200 - شورای شهر گرگان 500 میلیون ریال به تیم بسکتبال یس آل کمک کرد

به گزارش پايگاه خبري تحليلي ترکمن‌هاي ايران،  به نقل ایرنا، این جلسه بعداز ظهر دوشنبه در حالی برگزار شد که تیم یس آل در آستانه انصراف از ادامه حضور در رقابت های لیگ برتر قرار داشت و مدیر فنی این تیم با حضور در جلسه شنبه شورای شهر گرگان، خواهان رسیدگی به وضعیت این تیم و نگاه ویژه مسئولان به آن شده بود.
یس آل از حدود پنج سال پیش با کمک بخش خصوصی و با حضور در رقابت های جام رمضان گرگان مراحل ترقی را طی کرد تا امسال توانست به لیگ برتر بسکتبال راه یابد.
همچنین اعضای کمیته ورزش شورای گرگان با در اختیار قرار دادن اتوبوس شهرداری بابت ایاب و ذهاب بازیکنان تیم یس آل به رقابت های بیرون از خانه موافقت کردند و در مسابقاتی که میزبان است نیز اسکان، پذیرایی و ایاب و ذهاب داوران از سوی شورا تقبل می شود.
امسال گرگان دو تیم شهرداری و یس آل را در لیگ برتر بسکتبال کشور دارد.
مدیرعامل تیم بسکتبال یس آل گرگان در این جلسه با تاکید بر ضرورت حمایت از تیم های ورزشی، گفت: تیمداری من برای بسکتبال گرگان در لیگ برتر اشتباه بود.
سیدهامان هاشمی افزود: ما در حوزه ورزش سرمایه گذاری کرده‌ ایم که هیچ گونه خروجی مالی ندارد.
ناصر گرزین عضو شورا نیز با بیان اینکه شهر گرگان ظرفیت داشتن سه تیم در لیگ برتر بسکتبال را دارد، گفت: هیچ کدام از اعضای شورا با بودجه برای بسکتبال مخالف نیستند، سال گذشته حدود ۲۵ میلیارد ریال در این بخش هزینه کردیم، از سوی دیگر زمانی که بودجه ۶۰۰ میلیون ریالی مصوب شورا برای کمک به ورزش گرگان به چهار میلیارد ریال می رسد، نگاه ویژه اعضای شورای شهر به ورزش شهرستان را نشان می دهد.
وی افزود: به عقیده من بسکتبال گرگان نیاز به تفکر مدیریتی دارد زیرا با هزینه هنگفت سال گذشته نیز نتیجه نگرفتیم.
تیم بسکتبال یس آل گرگان که با ۹۰ درصد بازیکنان بومی و زیر ۲۱ سال در لیگ برتر حضور دارد، در پایان هفته پنجم رقابت های لیگ برتر بسکتبال باشگاه های کشور با انجام چهار بازی و بدون برد و با چهار امتیاز در انتهای جدول ۹ تیمی قرار دارد و در هفته ششم ،روز پنجشنبه ۱۱ آبان مهمان تیم پالایش نفت آبادان است.
همچنین تیم شهرداری گرگان عصردوشنبه در بندرامام به مصاف تیم پتروشیمی این شهر رفت و با نتیجه ۱۰۱ بر ۵۶ بازی را به میزبان واگذار کرد.

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۹:۴۰

۰۹ آبان ۱۳۹۶

کد خبر :

5802

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک