عضو شورای شهر گنبدکاووس:

گنبدکاووس-ترکمن نیوز-  عضو شورای اسلامی شهر گنبدکاووس گفت: پروژه‌های نیمه تمام گنبدکاووس حصارکشی می‌شود.

gorgani 2b 300x139 - شورای اسلامی شهر برای کاهش آسیب اجتماعی پیش‌قدم است/پروژه‌های نیمه‌تمام گنبدکاووس حصارکشی می‌شود

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ترکمن نیوز،  عارف گرگانی بعد از ظهر امروز در جمع مدیران و مسوولان شهرستان گنبدکاووس با اشاره به تلاش و همکاری همه جانبه شورای اسلامی این شهر در حوزه مبارزه با مواد مخدر و کاهش آسیب‌های اجتماعی، اظهار کرد: شورای اسلامی شهر گنبدکاووس از ابتدای ورود و آغاز خدمت در این مسند یکی از اولویت‌های خود را تلاش برای کاهش آسیب‌های اجتماعی قرار داده است.

وی با بیان اینکه در مورد ساختمان‌ها و پروژه‌های نیمه تمامی که به دلیل عدم حصارکشی و عدم پایان کار محل تجمع معتادان شده است، افزود: این موضوع در جلسه شورای اسلامی شهر مطرح شد و پس از بحث و تبادل نظر، بندی در این جلسه مصوب شد که طبق آن این موضوع به زودی رفع خواهد شد.

عضو شورای اسلامی شهر گنبدکاووس با تاکید بر اینکه بر اساس مصوبه شورا به مالکان این پروژه‌ها اخطار لازم داده شده است، خاطرنشان کرد: به این افراد تذکر داده شده است که ظرف ۲۰ روز باید نسبت به حصارکشی این پروژه‌ها اقدام کنند و در غیر این صورت شهرداری خود اقدام به این امر خواهد کرد.

گرگانی با اشاره به اینکه هزینه حصارکشی توسط شهرداری بر عهده مالک آن پروژه خواهد بود، ادامه داد: نباید بگذاریم برخی کاستی‌ها و کوتاهی‌های ما در اتمام پروژه‌های ساختمانی فضای شهر را در حوزه آسیب‌های اجتماعی تحت تاثیر قرار دهد./فارس

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱:۱۶

۰۲ بهمن ۱۳۹۶

کد خبر :

10128

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک