امروز : یکشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۰

|

نرخ ارز :

۲۲۴,۱۲۰

ریال

|

دمای هوای شهر

  • کد خبر :

    154

  • /
  • تاریخ :

    ۲۴ مرداد ۱۳۹۶

  • /
  • دسته بندی :

  • پ

مرثیه – تورکمن نیوزبه گواهی جان ها از جانبازی می گوییم که حج جان به میقات جانان ببرد، و سر به جانبازی او بداد.

Mohajeran allah - شهیدان زنده اند، و هرگز نمی میرند...
اگر اولین شهیدان اسلام را یاسر و سمیه می خوانیم، و شهیدان بعد را شاهدی بر ایشان می دانیم، اما که منصور حلاج و محسن حججی را قلب شهیدان می خوانیم.
اگر کشتن منصور به ناحق بود، کشتن حججی از ناحق دیگر بود. اگر حلاج از اناالحق بگفت و رود دجله به خون بگریست، حججی از حق الله بگفت و رود جان به جانان برسید، که حق جان در وصل جانان است و خونریزی از خون شیطان است و داعش از شجره شیطان است.

نکته گویان ازین نکته بگفتند که داعش بر نقش شر است و شرارت ها می کند، و هنگامه آن بیامد، که پای شر ببریم و جان شر بگیریم و کین حججی از حجاج(حجاج بن یوسف ثقفی) بگیریم همو حجاجی که پدرخوانده داعش است و نقش کامل او در کشتن حججی ست.

اگر چله غم حججی به سر بیامد، اما انتقام حججی به سر نیامد، که منتقم ماییم و انتقام بگیریم، روزی که امر قل بگوید و امر حق در کشتن ناحق باشد، که اختر و گردون از سرنگونی داعش بگویند، و جمله جهان از جنگ خیر و شر بگویند، تا سر تا پای داعش ببریم و رگ زنان اسلام بیایند و گوش و چشم و بینی داعش ببرند که منکر حق از داعش است و هیچکس از فریادرس او نیست.

اگر نطفه کفر و فسق از داعش است نطفه ها در دم بخشکانیم و به جست و جوی هر داعشی باشیم تا خون او به دجله بریزیم و جانی به دجله بیاید.
که هنوزه از صدای حججی می شنویم که طاعت ایمان بداشتیم و سر به جانبازی جانان بدادیم و اگر شهید از ندیم حق است، داعش از لعین حق است که لعنت بر داعش و داعشی باد.

و السابقون السابقون اولئک المقربون:
و پیشگامان از پیشگام هستند و آنها از مقربین درگاه خدای هستند.

و اگر فضل حق در سابقون است که انصار و مهاجرین از آن هستند حججی از سابقون است که هجرت بکرد و از انصار بشد تا هیکل کفر بگیرد و به زمین بزند که حق اسلام در ناحقی غیر است و داعش از اغیاری ست، که صد فضیحت بساخت و خود مفتضح بشد و از در افتضاح بیامد و جفت شیطان بشد و نطفه حرام ببست و داعش به دنیا بیامد که لعنت بر نطفه حرام باد.

اگر هر چیزی عوض دارد و عوض هم گله ندارد، داعش به انتظار عوض باشد که آنچه از تیغ و تپانچه به دست اوست، بران تر از تیغ و توپ به دست ماست، و هر قطره خون حججی را دریای خون بسازیم و داعشیان را بدانجای بیندازیم تا غرق در دریای خونی باشند که بسیار غرق ها از بیخ و بن براندازد، و مگر دریای خون از جان حججی نیست که طغیان بکرد و داعشیان در دم بکشت، همان کشتنی که کارکشته بود و مگر نمی دانید که حسنک وزیر را بکشتند و دودمان غزنوی، دود بشد. و مگر نمی دانید که علمدار بکشتند و علم به باد برفت. و مگر نمی دانید که حججی را بکشتند و داعش از بی شرم بشد، که تف بر بی شرم باد، و آنکه شرم از جان ندارد و تیغ به دست بگیرد و سر از تن ببرد، گور خود بکند، که گورکن از گور داعش بگفت و از گریه خاکی بگفت که تشنه به خون داعش است و خاک بر خاک می آورد تا خاک بر سر داعش بپاشد و داعشی را به خاک و خون بکشد…

و زمین و زمان از ماتم حججی بگفتند که در جهان زندگان از همانند او نیست، و حججی یکی بود و دیگر نیست…

خدایش رحمت کناد.
الهی آمین یا رب العالمین

نویسنده: آیتکین عطاخانی

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :
برچسب ها :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

بالا
ترکمن نیوز