امروز : جمعه ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۰

|

نرخ ارز :

۲۰۶,۴۸۰

ریال

|

دمای هوای شهر

  • کد خبر :

    86357

  • /
  • تاریخ :

    ۱۱ آذر ۱۳۹۹

  • /
  • دسته بندی :

  • پ

photo 2020 12 01 20 40 31 300x225 - شهر سیجوال دارای پتاسیل کافی پیشرفت و توسعه استترکمن نیوز: فرماندار شهرستان ترکمن گفت: شهر سیجوال از پتاسیل کافی جهت پیشرفت و توسعه برخوردار است.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  سید صادق شیرنگی در گفت و گو با خبرنگار ترکمن نیوز از کامران ایری شهردار سیجوال بعنوان یک مسئول دلسوز یاد کرد که جهت پیگیری امورات شهری از هیچ کوششی فروگذار نمی‌کند.
وی لازمه پیشرفت این شهر تازه تاسیس را در همدلی ساکنان آن دانست و گفت: مردم شهرهایی همچون سیجوال که از بسترهای مناسبی جهت پیشرفت برخوردارند، اگر در زمینه توسعه و عمران با یکدیگر متهد و همدل نباشند، به حاشیه رفته و به جایی که انتظار می‌رود، نخواهند رسید.

شیرنگی با اشاره به نقش شهردار در پیگیری مستمر مطالبات شهری از طریق ارتباط و رایزنی مداوم با مسئولین افزود: خسته نشدن از کار زیاد و پیگیری پیوسته امور یکی از راه‌های کسب موفقیت است که بنده این شاخصه‌ها را در شخصیت شهردار سیجوال می‌بینم.

وی با بیان اینکه ارتباط قوی و موثر می‌تواند کارها را پیش از موعد به سر و سامان برساند، اظهار داشت: به نظر بنده شهر سیجوال برخوردار از افراد توانمند و تحصیل کرده است و پتانسیل کافی جهت توسعه و آبادانی بیشتر و بهتر را دارد. قدر مسلما روابط یک مدیر شهری با مسئولین زیربط، خلاقیت در ارائه طرح ها، زمان بندی در اجرای برنامه‌های متنوع، داشتن ارتباط با ساکنین از طریق امکانات فضای مجازی و اقداماتی از این دست می‌تواند رضایت و خشنودی ساکنین را فراهم آورد.
فرماندار شهرستان ترکمن سیاست گذاری مدون و نوین را لازمه مدیریت در کارهای جمعی خواند و تاکید کرد: پوشش نقاط ضعف و کار بیشتر در نقاطی که نقطه قوت بشمار می‌روند، می‌تواند موجب پویایی و بالندگی گردد. ما در بحث عمران و زیباسازی شهر نیاز به نگاه نو و ارتقا سطح کفیت داریم.
شیرنگی کارگاه‌های متمرکز مبل سازی در سیجوال را از لحاظ ایجاد اشتغال و درآمد زایی از نقاط مثبت در این شهر توصیف کرد و عنوان نمود: خلاقیت در کار و ایجاد جذابیت در سازه‌ای که مردم آن را جزو انتخاب‌های اول در دکوراسیون منازل می‌دانند، می‌تواند سیجوال را به یکی از مراکز ویژه ساخت انواع و اقسام مبل تبدیل کند.
فرماندار شهرستان ترکمن وجود دریا، طبیعت بکر منطقه، فرهنگ بومی و فراهم نمودن بسترهای جذب توریست را در افزایش گردشگران بسیار مهم برشمرد و یادآور شد: ازدیاد ورود گردشگر به شهر و علاقه‌مندی آنها برای بازدید از کارگاه‌ها و فروشگاه‌های مبل رونق را دوچندان ارتقا می‌بخشد و به زودی خواهید دید که سیجوال در این زمینه صاحب شهرت و آوازه خواهد شد.
شیرنگی انعکاس به موقع اقدامات بعمل آمده را گامی مثبت توصیف کرد و خاطرنشان ساخت: امروزه ارتباط مردم با رسانه‌ها و میل به کسب آگاهی از اقدامات و همچنین کسب اطلاع از آنچه که قرار است به انجام برسند، از خواسته‌های اصلی مخاطبین شورای شهر و شهرداری است. لذا نگاه ما به عملکردی است که مدیران دستگاه‌ها از خود نشان می‌دهند. دولت به نشر اخبار رسمی اهمیت ویژه‌ای قائل است و و داشتن تریبونی پویا در غالب نشر اخبار و عملکردها را از عوامل ضروری در امور شهرداری‌ها می‌داند.

گفت و گو: طاهر جانی
خبرنگار ترکمن نیوز در غرب گلستان

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

هیتر رستورانی گوشی طرح هیتر گلخانه Most popular crypto channel
بالا
ترکمن نیوز