امروز : یکشنبه ۰۱ خرداد ۱۴۰۱

|

نرخ ارز :

۲۵۵,۹۰۰

ریال

|

دمای هوای شهر

  • کد خبر :

    19309

  • /
  • تاریخ و ساعت :

    13:22 | ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷

  • /
  • دسته بندی :

  • پ

1 300x195 - شهرستان گمیشان در لیست تهیه برنامه راهبردی-عملیاتی کشورقرار گرفتاخباربندرترکمن-ترکمن نیوز- برنامه راهبردی – عملیاتی در کشور در سطح۳۱  استان  و در گلستان  فقط  در گمیشان  اجرایی می شود.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن های ایران، فرماندار گمیشان در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی شهرستان گفت: قرار گرفتن گمیشان در لیست تهیه برنامه راهبردی-عملیاتی کشور فرصتی برای گسترش طرح های اقتصاد مقاومتی در سطح شهرستان است.

امیرشیر توماج با اشاره به مشخص شدن طرح های اقتصاد مقاومتی در سطح استان خاطر نشان کرد: هر یک از مسئولین شهرستان باید به تناسب طرح های اقتصاد مقاومتی مشخص شده در سطح استان پیگیریهای لازم را جهت تحقق آن در سطح گمیشان با جدیت انجام دهند.

وی ضمن اعلام قرار گرفتن شهرستان گمیشان در لیست تهیه برنامه راهبردی – عملیاتی توسعه پایدار اقتصاد روستایی کشور نیز بیان داشت: بر اساس این برنامه دستگاه ها مکلف به همکاری جهت تحقق طرح ها و پروژه های اقتصاد مقاومتی در شهرستان هستند.

توماج اضافه کرد: این فرصت مناسبی است تا با یک برنامه ریزی مدون و تصمیمات قابل اجرا در این حوزه بتوانیم جهت توسعه، رونق و اشتغال مردم منطقه گام برداریم.

رییس ستاد اقتصاد مقاومتی گمیشان با اشاره به ظرفیت های منطقه اذعان داشت: خداوند استعداد و پتانسیل های فراوانی به این سرزمین داده است که اگر بتوانیم بخشی از آن را بالقوه کنیم قطعاً می توانیم مشکلات را پشت سر بگذاریم و این یک اهتمام جدی نیاز دارد.

نماینده عالی دولت در گمیشان افزود: باید به میدان عمل وارد شد اقداماتی باید انجام داد که حاصل آن به طور ملموس قابل مشاهده باشد باید موانع را به صورت عملیاتی از سر راه برداشت.

فرماندار گمیشان در پایان گفت: اقتصاد مقاومتی برنامه ای یک ساله نیست بلکه باید بر اساس برنامه های کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت طرح ها و برنامه های حوزه اقتصاد مقاومتی را که قابلیت اجرایی دارد برای توسعه در سطح شهرستان در نظر گرفت.

خبرنگار : رامین گری

گرد آوری : گروه خبری ترکمن نیوز

لینک عضویت در کانال تلگرامی

https://t.me/ITNAnews

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

Most popular crypto channel
بالا
ترکمن نیوز