photo ۲۰۲۰ ۰۶ ۰۸ ۲۱ ۳۴ ۲۴ 300x184 - شهرداری گنبد فولاد سپاهان را با شکست بدرقه کردترکمن نیوز: تیم شهرداری گنبدکاووس در هفته چهارم لیگ برتر والیبال کشور در سالن المپیک این شهر پذیرای تیم فولاد سپاهان اصفهان بود.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  دیدار تیم‌های والیبال فولاد سپاهان اصفهان و شهرداری گنبدکاووس عصر چهارشنبه با نتیجه ۳ بر ۲ به نفع شهرداری گنبد به پایان رسید.

ست اول: شهرداری گنبدکاووس ۲۵-۲۳ سپاهان اصفهان

درا ین ست مهیج و زیبا ، بازی زیبایی را از هر دو تیم شاهد بودیم و هر دو تیم در مقاطعی از بازی پیش افتادند ، اما این گنبدی ها بودند که با دریافت و توپگیری خوب و دفاع روی تور مناسب ،این ست را با نتیجه ۲۵-۲۳ به نفع خود به پایان رساندند.

ست دوم: شهرداری گنبدکاووس ۱۸-۲۵ سپاهان اصفهان

سپاهانی این ست را خیلی خوب شروع کردند و در همان ابتدا چند پوئن از حریف جوان خود جلو افتادند و در ادامه نیز کار سختی برای پیروزی نداشتند.
سپاهانی ها در این ست با زدن سرویس های هدف دار وعالی ،عرصه را برای حریف جوان خود تنگ کرده و به راحتی این ست را از آن خود کردند.

ست سوم: شهرداری گنبدکاووس ۱۷-۲۵ سپاهان اصفهان

در این ست هم بازیکنان جوان شهرداری گنبد مغلوب تیم پر قدرت و با تجربه سپاهان شدند.
تیم سپاهان در این ست هم پرقدرت ظاهر شد و توانست با بازی خوب مجتبی میزراجانپور و علیرضا مباشری توانستند با اختلاف خوبی این ست را به پایان برسانند.
البته مصدومیت بنیامین ایگدری در این ست هم مزید بر علت شد تا تیم گنبدی نتواند عملکرد خوبی را در این ست به نمایش بگذارد.

ست چهارم: شهرداری گنبد ۲۵-۱۸ سپاهان اصفهان

شهرداری گنبد توانست با بازی حساب شده و عملکرد عالی در دفاع روی تور و تووپگیری عقب زمین و همچنین تنوع تاکتیکی در خط حمله این ست را با اختلاف ۷ امتیازی نصیب خود کند تا کار به ست حساس و سرنوشت ساز پنجم برسد تا امیدوار باشد اولین برد خود را در لیگ مقابل این تیم پر قدرت کسب نماید.

 ست پنجم: شهرداری گنبد۱۵-۶ سپاهان اصفهان

این ست را گنبد طوفانی آغاز کرد و در همان ابتدا ۷-۰ از حریف خود جلو افتاد ودر ادامه نیز با نتیجه ۱۵-۶ این ست را به نفع خود به پایان رسانده تا در مجموع ۳-۲ پیروز میدان لقب بگیرد.
شهرداری گنبد در این ست بی نقص ظاهر شد و تنوانست اولین پیروزی خود را مقابل این حریف اصفهانی بدست آورد.

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۸:۵۵

۰۲ مهر ۱۳۹۹

کد خبر :

83072

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک