نشسته 2 300x188 - شهرداری گنبد در آخرین بازی مرحله رفت مسابقات والیبال نشسته مغلوب همنام ورامینی شدترکمن نیوز:  شهرداری گنبد در آخرین بازی مرحله رفت مسابقات والیبال نشسته مغلوب همنام ورامینی خود شد.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  در سومین و آخرین بازی مرحله رفت مسابقات گروه الف لیگ برتر کشورمسابقات گروه الف لیگ برتر والیبال نشسته مردان کشور روز پنجشنبه، دو تیم شهرداری ورامین و شهرداری گنبدکاووس که با دو پیروزی قبلی به دنبال صدرنشینی گروه بودند با یکدیگر به رقابت پرداختند.

در این دیدار نزدیک شهرداری ورامین با بهره‌گیری از بازیکنان باتجربه و ملی پوش خود موفق شد در وقت اول بازی با نتیجه ۲۵ بر ۲۳، در وقت دوم با نتیجه ۲۵ بر ۲۰ و در گیم سوم نیز با نتیجه ۲۵ بر ۱۳ بر شهرداری گنبد غلبه کند و به تنهایی در صدر گروه قرار گیرد.

شهرداری گنبدکاووس در دو دیدار قبلی خود با نتیجه مشابه سه بر صفر مقابل تیم‌های پالایش نفت آبادان و شهرداری ارومیه پیروز شده بود اما مقابل شهرداری ورامین نخستین شکست را تجربه کرد.

همچنین در بازی دوم امروز شهرداری ارومیه و پالایش نفت آبادان به مصاف هم رفتند که تیم آبادانی موفق شد با نتیجه سه بر صفر حریف خود را شکست و در رده سوم این گروه بایستد.

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۵:۰۱

۰۴ دی ۱۳۹۹

کد خبر :

87507

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک