شهرداری گنبدکاووس 1 300x300 - شهرداری گنبد آخرین سهمیه پلی‌آف را به دست آوردترکمن نیوز:  تیم شهرداری گنبد با شکست همنام قزوینی خود هشتمین سهمیه مرحله پلی‌آف لیگ برتر والیبال مردان سال ۹۹ ایران را به دست آورد.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛هفته یازدهم دور برگشت مرحله مقدماتی مسابقات والیبال قهرمانی مردان ایران جام سردار شهید حاج قاسم سلیمانی، امروز (شنبه) با شش دیدار به صورت متمرکز در خانه والیبال تهران و سالن فدراسیون پیگیری شد.

تیم شهرداری گنبد با شکست شهرداری قزوین، آخرین سهمیه باقی‌مانده پلی‌آف را تصاحب کرد تا تکلیف ۸ تیم صعود کننده به مرحله پلی‌آف قطعی شود.

شاگردان عظیم جزیده در این رقابت با کسب امتیازهای (۲۵ بر ۲۱)، (۲۵ بر ۱۷) و (۲۵ بر ۲۰) در ست‌های اول، دوم و چهارم از حریف پیش افتادند و تیم شهرداری قزوین هم تنها در ست سوم با امتیاز (۲۳ بر ۲۵) فاتح میدان شد تا این دیدار ۳ بر یک به سود شهرداری گنبد تمام شود. گنبدی‌ها با این پیروزی انتقام شکست ۳ بر یک هفته چهاردهم را هم از قزوینی‌ها گرفتند.

در این مسابقه که به مدت یک ساعت و ۵۹ دقیقه طول کشید، بنیامین ایگدری بازیکن شهرداری گنبد با کسب ۱۸ پوئن امتیازآورین بازیکن مسابقه شد و یوگنی گرخونیک بازیکن خارجی شهرداری قزوین هم با کسب ۱۰ امتیاز، بهترین بازیکن تیمش لقب گرفت.

محمد عشق‌دوست، علی‌اکبر پاکدلان، مسعود قاری و علی‌اصغر حاج‌کاظمی به ترتیب به عنوان داور اول، داور دوم، ناظر فنی و ناظر داوری، قضاوت و نظارت بازی را برعهده داشتند.

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۲۱:۰۲

۲۵ بهمن ۱۳۹۹

کد خبر :

90219

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک