آبی سیمین شهر 300x222 - شهرداری سیمین شهر و تلاش برای رفع مشکل کم آبیترکمن نیوز:  گرمای شدید این روزهای فصل تابستان باعث ایجاد کم آبی در بسیاری از نقاط کشور منجمله سیمین شهر گردیده به طوری که برخی محلات آن به مدت چندین روز با قطعی و یا کم آبی مواجه بود.
در این راستا اما شهرداری سیمین شهر با بهره گیری از امکاناتش اقدام به آبرسانی در سه محله آن یعنی کتوک، قارقی و بناور کرد. تصمیمی بجا بویژه در ایام عیدقربان که ساکنین نیاز مبرم به آب داشتند.
آنگونه که مدیر این شهر می گوید: مردم از ۲ هفته پیش از عید قربان نیاز به آب کافی را احساس می کردند، لذا در راستای جبران موضوع پیش آمده، این نهاد با هماهنگی فرمانداری گمیشان در محلاتی که بیش از سایر نقاط از نبود آب رنج می کشیدند اقدام به پخش کرد.
محمد خواجه در توضیح بیشتر گفت: امکانات شهرداری متعلق به خود مردم است و هر زمان که ضرورت ایجاب کند جهت تسریع در خدمات رسانی بهتر بکار گیری خواهند شد.
وی افزود: در ایامی که همچنان خطر شیوع ویروس کرونا وجود دارد و لازمه اش شستشوی مداوم است توزیع به موقع نیازمندی ها می تواند گسترش این بیماری منحوس را در نقاط مختلف کاهش بخشد‌.
محمد خواجه در پایان با اظهار اینکه تعلل و وقت کشی در شرایط خاص و بحرانی جایز نمی باشد، تصریح کرد: برنامه ما برای سیمین شهر فراهم ساختن بسترهای ایجاد توسعه و گسترش فضای رفاهی است‌ و این امر مهم جز با همیاری مسئولین دلسوز ممکن نخواهد شد.

✍️خلیل رستگار

هدف " ترکمن نیوز " گسترش اطلاع رسانی است. لذا انتشار این مطلب به معنای تائید محتوای آن نیست
انتشار دهنده : Medeniyet
تاریخ و زمان خبر

۲۰:۰۰

۱۸ مرداد ۱۳۹۹

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک