گلستان - شهرداری‌ها بدون هیچ واهمه‌ای مرّ قانون را اجرا کنندتورکمن نیوز:  استاندار گلستان با تأکید بر اجرای مرّ قانون در شهرداری ها، اظهار کرد: شهرداران بدون واهمه از هیچ فشاری با قاطعیت قانون را اجرا کنند.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  از روابط عمومی استانداری، هادی حق شناس در گردهمایی شهرداران استان افزود: شهرداران و دهیاران به هیچ عنوان با هیچ تغییر کاربری موافقت نکنند و نسبت به ساخت و سازهای حاشیه شهرها نیز حساس باشند.

وی با اشاره به تنوع فعالیت ها در شهرداریها گفت: در برخی از شهرها از این تنوع فعالیت ها و خدمات به خوبی استفاده شده است اما متاسفانه برخی شهرها نتوانسته اند بهره لازم را از این تنوع فعالیت ببرند.
استاندار گلستان با بیان اینکه بودجه های دولتی پاسخگوی فعالیت های عمرانی و توسعه ای کشور نیست، خاطرنشان کرد: ما مجبوریم به سمت بخش خصوصی برویم و باید بتوانیم به درستی از ظرفیت این بخش استفاده کنیم.
دکتر حق شناس، نیروی انسانی را سرمایه ای عظیم برای دستگاه های اجرایی دانست و گفت: باید از نیروی انسانی موجود در دستگاه ها استفاده بهینه شود.
استاندار گلستان در پایان با تأکید بر به کار بستن برنامه های دولت الکترونیک در ادارات، تصریح کرد: باید تلاش کنیم تا مراجعه مردم به ادارات به حداقل برسد.

 

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۲۰:۰۳

۲۴ شهریور ۱۳۹۸

کد خبر :

61481

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک