سرپرست مرکز بزرگ اسلامی شمال کشور :

photo ۲۰۲۰ ۱۰ ۲۸ ۱۲ ۰۷ ۵۱ 300x225 - شهدای خدمت کوموش دفه شهدای وحدت هستندترکمن نیوز- سرپرست مرکز بزرگ اسلامی شمال کشور گفت: توصیه بر معنویت و تقوا، رعایت عفاف و حجاب و تبعیت از ولایت فقیه سه وصیت مهم شهدا هستند.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  حجت الاسلام دیلم با بیان اینکه ۵۳ برنامه در هفته وحدت گلستان برگزار خواهد شد، اظهار کرد: از موضوعاتی مهمی که ایام هفته وحدت امسال را ویژه تر کرده است شهادت سردار سلیمانی می باشد که در راه وحدت و استکبار ستیزی جان خود را از دست داد.

حجت الاسلام دیلم افزود: توهین مجدد نشریه فرانسوی به ساحت مقدس پیامبر (ص) و عادی سازی روابط برخی کشورهای اسلامی با اسرائیل از موضوعات مهم دیگری است که باید در این ایام به آن توجه ویژه داشته باشیم.

وی در ادامه سخنان خود شهدای خدمت کوموش دفه را شهدای وحدت عنوان کرد و گفت: توصیه بر معنویت و تقوا، رعایت عفاف و حجاب و تبعیت از ولایت فقیه سه وصیت مهم شهدا هستند که زمینه سعادت دنیا و آخرت را در پی دارد.

سرپرست مرکز بزرگ اسلامی شمال کشور با بیان اینکه، رهبر معظم انقلاب بزرگ‌منادی وحدت در جهان می باشد، افزود: رهبر معظم انقلاب بر وحدت جهان اسلام و دفاع از آرمان های مسلمانان مظلوم فلسطین و مبارزه با اسرائیل غاصب تاکید دارد.

حجت الاسلام دیلم گفت: دستور دین مبین اسلام و پیامبر (ص) و رهبر معظم انقلاب است که در هر گوشه ای از دنیا اگر صدای مظلومی برای کمک خواهی بلند شود باید به فریادش رسید.

وی تصریح کرد: امروز نگاه ویژه مقام معظم رهبری به اهل سنت و تاکید بر احترام به مقدسات، توطئه‌های دشمنان را نقش برآب کرده است.

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۹:۴۸

۰۷ آبان ۱۳۹۹

کد خبر :

84944

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک