امروز : جمعه ۱۲ خرداد ۱۴۰۲

|

دمای هوای شهر

یزد 300x187 - شهداب یزد قهرمان لیگ برتر والیبال کشور شدترکمن نیوز – تیم والیبال شهداب یزد در دیداری نفسگیر توانست تیم پیکان تهران را شکست دهد و جایگاه قهرمانی لیگ برتر کشور را از آن خود سازد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  امروز در دیدار دوم از سری مسابقات فینال لیگ برتر والیبال مردان ایرانُ تیم شهداب یزد موفق شد با حساب ۳ بر یک برابر حریف خود پیکان تهران به پیروزی رسید و قهرمان این فصل لیگ برتر والیبال شد.

• ست اول: ۲۵ – ۱۹ شهداب یزد

شاگردان علیرضا طلوع‌کیان در تیم شهداب از همان ابتدا با درخشش چپرلی و شهروز در سرویس و اسپک، نبض بازی را در اختیار داشته و ۱۴ – ۱۰ پیش افتادند تا پیکان وادار به تقاضای وقت استراحت شود. شاگردان پیمان اکبری که در دفاع و دریافت سرویس‌های بازیکنان شهداب ناکام بودند، این ست را ۲۵ – ۱۹ واگذار کردند.

• ست دوم: ۲۰ – ۲۵ پیکان تهران

دو تیم در آغاز این ست عملکرد پایاپایی داشتند و تا امتیاز ۱۲ مساوی پیش رفتند اما در ادامه پیکان با درخشش پوریا فیاضی برای اولین بار در این بازی با دو اختلاف پیش افتاد تا طلوع‌کیان در امتیاز ۱۲-۱۴ به سود پیکان، برای شهداب تقاضای وقت استراحت کند. البته شهداب نتوانست اختلاف ایجاد شده را جبران کند و نهایتا شاگردان پیمان اکبری ۲۳-۲۵ پیروز ست دوم بازی شدند.

• ست سوم: ۲۵ – ۱۷ شهداب یزد

با شروع ست سوم بار دیگر این تیم شهداب بود که با عملکردی بهتر در سرویس دریافت اول را در زمین پیکان با مشکل مواجه کرد تا ۱۴-۹ از حریف خود پیش بیفتد. پیمان اکبری در این ست از عملکرد بازیکنان خود راضی نبود. با بدتر شدن دریافت‌ها در زمین پیکان، شهداب ۲۰-۱۳ از حریف خود پیشی گرفت. این ست نهایتا ۲۵-۱۷ به سود شهداب پایان یافت تا بازی در مجموع ست شماری، دو بر یک به سود شهداب شود.

• ست چهارم: ۲۵ – ۱۸ شهداب یزد

در این ست ستاره بی چون و چرای زمین، امین اسماعیل‌نژاد، قدرتی‌زن شهداب بود. او با درخشش در خط سرویس شهداب را در همان ابتدای کار ۵-۱ پیش انداخت تا پیکان تقاضای وقت استراحت کند. در ادامه بازی نیز شاگردان طلوع‌کیان عملکرد خوب خود را حفظ کردند تا نهایتا ۲۵-۱۸ برنده این ست شده و در مجموع ست شماری، ۳ بر یک برنده این بازی شوند.

فینال لیگ برتر مردان به صورت دو برد از سه بازی برگزار شد که تیم شهداب یزد بازی اول فینال را ۳ بر صفر و بازی دوم فینال را ۳ بر یک برد تا در مجموع، دو بر صفر برنده سری فینال شود.

انتهای پیام

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

بالا
ترکمن نیوز