متخلف گلستان 169x300 - شلیک مستقیم شکارچیان غیرمجاز به محیط بانان در پارک ملی گلستان/ شکارچیان دستگیر شدندحوادث-تورکمن نیوز:  مسئول روابط عمومی پارک ملی گلستان گفت: گفت: دو شکارچی غیرمجاز که در پارک ملی گلستان به دو محیط بان گلستانی شلیک کردند دستگیر شدند.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  یحیی مرادی در گفتگو با خبرنگار تورکمن نیوز اظهار کرد: نیروهای یگان حفاظت پارک ملی گلستان درحین گشت ، پایش و کنترل حوزه استحفاظی در ساعت ۱۸/۵۵ دقیقه روز جمعه ۱۵ شهریور در منطقه(توپی تقر) لهندر بخش گلیداغ شهرستان مراوه تپه، با مشاهده ۲تن از شکارچیان متخلف دستور ایست میدهند که متخلفین ضمن تمرد از دستور آنان وارد غار شده و با تیراندازی مستقیم بسوی افراد یگان حفاظت را تهدید به مرگ مینمایند.
وی گفت: شکارچیان پس از ۴۰ دقیقه مقاومت و تیراندازی بسوی مامورین اجرایی حفاظت محیط زیست ، بوسیله سنگهایی که براثر اصابت گلوله افراد به صخره بر روی انان افتاده بود زخمی شده و پس از رسیدن پرسنل نیروی انتظامی پاسگاه گلیداغ مجبور به تسلیم میگردند.
مرادی افزود، این دو شکارچی فوق که دارای سابقه میباشند همراه با یک قبضه اسلحه برنو دوربین دار، فشنگهای مربوطه، کوله پشتی و دوربین شکاری چشمی و یک کارد بزرگ کشف وضبط گردیدسپس شکارچیان غیر مجاز به مراجع قضایی تحویل داده شدند .

 

گزارش از: عطاخانی
خبرنگار تورکمن نیوز

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۰:۲۹

۱۶ شهریور ۱۳۹۸

کد خبر :

61024

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک