امروز : شنبه ۰۶ آذر ۱۴۰۰

|

نرخ ارز :

۲۸۲,۱۰۰

ریال

|

دمای هوای شهر

سنت 4 - شرکت ندادن نیروهای شایسته اهل سنت در مدیریت‌ها جفا در حق نظام استترکمن نیوز:  حمایت اهل سنت از دکتر ابراهیم رئیسی یک اتفاق مهم بود که با تصمیم آگاهانه و دوراندیشی بخشی از نخبگان و فعالان این مناطق رقم خورد.

سید علاءالدین حیدری در کردپرس نوشت: حمایت ما از آقای رئیسی در انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ در راستای مطالبه گری و پیگیری مشکلات جامعه اهل سنت بوده و در این مسیر همچنان کوشا هستیم. مطالبات ما قانونی، مورد تایید مقام معظم رهبری و همچنین مورد تاکید و تعهد رئیس جمهور هستند ، لذا در ادامه راه و پس از استقرار دولت سیزدهم مسیر مطالبات را با همفکری دولتمردان و نخبگان همراه طی می کنیم.اجازه نخواهیم داد که تعدادی براساس سلایق شخصی خود نخبگان ما را کماکان از دایره مدیریت های استانی دور نگه دارند و این موضوع را به جد رصد خواهیم کرد.

معتقدم شرکت ندادن نیروهای شایسته اهل سنت در مدیریت های کشوری و استانی اجحاف در حق آنها و جفا در حق نظام است چرا که ایجاد ناامیدی در جامعه اهل سنت از اهداف دشمنان بوده و اعمال سلیقه برخی مدیران در حذف نیروهای ما در واقع آب در آسیاب دشمن ریختن است و این با مصلحت های نظام و امنیت پایدار ملی منطبق نمی باشد.

اقدام اخیر رهبری در انتصاب یک کرد اهل سنت به فرماندهی نیروی دریایی ارتش حجت را بر همه مسئولین تمام و راه را بر کوتاهی ها بست. امید دارم جناب آقای رئیسی گام های موثر و جدی در این زمینه بردارد و اجازه سهل انگاری و بی تدبیری را به زیر مجموعه های دولت سیزدهم ندهند.

ما با آقای رئیسی تجربه جدید و راهی نو را آغاز کرده ایم و انتظار داریم که کم کاریهای گذشته دولتمردان را جبران و مقام معظم رهبری را الگوی عملی خود در این حوزه قرار دهند.

 

 

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

بالا
ترکمن نیوز