امروز : دوشنبه ۱۴ اسفند ۱۴۰۲

|

دمای هوای شهر

jashnvare aghvam gonbad 300x185 - شرکت۱۳ گروه موسیقی استانی در جشنواره بین‌المللی فرهنگ اقواممراسم-ترکمن نیوز-  مسئول کمیته اسکان و تشریفات جشنواره بین المللی فرهنگ اقوام با اشاره به مشارکت ۱۳ گروه موسیقی استان‌های کشور در این جشنواره، گفت: امسال در جشنواره بین المللی فرهنگ اقوام ۳۷۵ نفر در طول زمان برگزاری این جشنواره در گلستان اسکان داده می شوند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ترکمن های ایران،  محمد نوملی صبح امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به میزبانی استان از جشنواره بین‌المللی فرهنگ اقوام اظهار داشت: 13 گروه موسیقی از 12 استان، 134 نفر از عشایر و روستایی استان‌های مختلف کشور، 40 خبرنگار ملی و بین‌المللی و 27 سفیر و کاردار کشورهای مختلف که در مجموع 375 نفر در مدت 8 روز در گلستان حضور دارند.

وی افزود: این ظرفیت و پتانسیل خوبی است تا بتوانیم استان گلستان را به این افراد معرفی کرده تا در آینده گلستان به عنوان مقصد گردشگری کشور و جهان شده و از این طریق ضریب ماندگاری مسافران را افزایش دهیم.

مسئول کمیته اسکان و تشریفات جشنواره بین‌المللی فرهنگ اقوام در گلستان بیان داشت: برنامه‌ریزی ما در ارائه خدمات به میهمانان با توجه به پروتکل‌های خاص خود در 2 سطح داخلی و خارجی است، اما همه تلاش ما این است تا در هر سطوح بهترین خدمات را به میهمانان ارائه دهیم.

نوملی ادامه داد: امور بین‌الملل سازمان مرکزی وزارت امور خارجه کمک‌های بسیاری در برقراری ارتباط و ضوابط بین‌المللی برای ورود سفرا و میهمانان خارجی با استان گلستان داشتند که جای قدردانی دارد.

مسئول کمیته اسکان و تشریفات جشنواره بین‌المللی فرهنگ اقوام در گلستان گفت: در سطح داخلی مسئولان ارشد کشوری و استانی و هنرمندان مختلف در بخش‌های متفاوت به میزان مدت زمان ماندگاری از بهترین خدمات برخوردار خواهند بود./تسنیم

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

بالا
ترکمن نیوز