گلستان 23 300x300 - شتاب در اجرای برنامه های عملیاتی هواشناسی استان گلستانترکمن نیوز:  مدیر کل هواشناسی گلستان در نشست با کارکنان اداره توسعه و منابع با توجه به نزدیک بودن هفته دولت بر شتاب در اجرای برنامه های عملیاتی استان و انعکاس اقدامات انجام شده تاکید نمود.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  نوربخش داداشی گفت: در این رابطه از ابتدای سال جاری تاکنون سکوهای پلاتفرم تمامی ادارات سینوپتیک استان تعویض و نوع جدیدی از سکوها با رویه موزائیکی جاگذاری شده و همینطور رنگ آمیزی پلاتفرم و نرده های بیرونی ادارات و دیگر موارد مورد نیاز از جمله شیرآلات داخلی تعویض و همینطور جعبه اسکرین ها بازسازی و یا تعویض شده اند و نصب و راه اندازی ایستگاههای باران سنجی دیتالاگری در شیرآباد، وطن و زیارت به پایان رسیده و اطلاعات مربوطه بصورت آنلاین دریافت میشود و مابقی نیز با حمایت همه جانبه اداره کل و پیگیری مجدانه اداره مهندسی و تجهیزات و IT در دست اجرا و اقدام است و طی روزهای آتی به بهره برداری خواهد رسید.

وی افزود: مشکل نوسان برق در اداره اینچه برون نیز با پیگیری های لازم با نصب ترانس برق مورد نیاز برطرف و رفع و رجوع شده است.

داداشی در زمینه آموزش کارکنان نیز گفت: در سال جاری برگزاری چهار دوره تخصصی مصوب شده و آغاز دوره های آموزشی مصوب بر اساس تقویم تنظیمی از مهرماه اعلام نمود که با اعلام فراخوان لازم متقاضیان میتوانند در دوره هایی که برگزار خواهد شد شرکت نمایند.

در پایان این نشست مدیر کل هواشناسی استان رضایت خود را از عملکرد مجموعه همکاران استان اعلام و ضمن قدردانی از همکاران برای همگی آنها آرزوی توفیق نمود.

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۵:۰۳

۲۹ مرداد ۱۳۹۹

کد خبر :

81047

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک