تورکمن نیوز: خلیل آزمون پیشکسوت والیبال کشور و پدر سردار آزمون بازیکن تیم ملی فوتبال جمهوری اسلامی به عنوان رئیس جدید هیات والیبال گنبدکاووس معرفی شد.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  مراسم معارفه با حضور سردار آزمون ملی پوش فوتبال ایران، رییس هیات والیبال استان گلستان، فرماندار و برخی پیشکسوتان، مربیان و بازیکنان والیبال گنبدکاووس برگزار گردید.

رییس هیات والیبال استان گلستان عیسی سنگدوینی نیز در این مراسم اظهار داشت: امیدواریم با روی کار آمدن خلیل آزمون که از پیشکسوتان این رشته ورزشی می باشد وضعی والیبال گنبدکاووس ارتقا یابد

رییس اداره ورزش و جوانان حجت الله یوسفی گفت: گنبدکاووس با وجود بازیکنان ملی پوش در رشته های مختلف ورزشی از جمله فوتبال، والیبال، والیبال نشسته مردان و بانوان، سپک تاکر، والیبال ساحلی، فوتووالی و دو و میدانی یکی از شهرستان های ممتاز در کشور می باشد.

در‌این مراسم همچنین حاج آقا نیازی از سوی رئیس هیئت والیبال استان به عنوان مشاور ارشد هیئت استان منصوب شد.

در این مراسم که مدیران عامل باشگاه جواهری، هاوش و شهرداری گنبدکاووس به همراه برخی بازیکنان ملی‌پوش دیگر رشته‌های ورزشی این شهرستان نیز حضور داشتند

خلیل آزمون در سال ۱۳۶۲ به صورت حرفه‌ای ورزش والیبال را آغاز کرد و دو سال بعد در سال ۱۳۶۴ به عضویت تیم ملی جوانان ایران درآمد و در سال ۱۳۶۵ عضو تیم ملی بزرگسالان شد و تا سال ۱۳۷۰ عضو تیم ملی والیبال ایران بود. او در سال ۱۳۸۰ مربی گری را با تیم نئوپان گنبد در سوپر لیگ باشگاه‌های ایران آغاز کرد و تا به حال سرمربی تیم‌های گل گهر سیرجان و برق کرمان و جواهری گنبد بوده‌است، او همچنین مذاکراتی را با باشگاه کازان انجام داد ولی به توافق نرسیدند.

 

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۰:۲۰

۰۸ دی ۱۳۹۸

کد خبر :

66697

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک