امروز : جمعه ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰

|

نرخ ارز :

۲۱۶,۱۳۰

ریال

|

دمای هوای شهر

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی گلستان:

سومین سلامتکده طب سنتی کشور در گلستان به بهره برداری میرسد

300x270 - سومین سلامتکده طب سنتی کشور در گلستان به بهره برداری میرسد

بهداشت و درمان -ترکمن نیوز- معاون درمانی دانشگاه علوم پزشکی گلستان گفت: سلامتکده طب سنتی گلستان در هفته دولت امسال به بهره‌برداری می‌رسد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن های ایران عباس بدخشان اظهار کرد: سلامتکده طب سنتی گلستان با رویکرد درمانگاهی و با حضور چند پزشک دوره‌دیده در رشته داروهای گیاهی و طب سنتی برای مراجعه‌کنندگان آغاز به کار خواهد کرد.

وی افزود: هدف از راه‌اندازی این سلامتکده آموزش مراجعان و افرادی است که علاقه‌مند به طب سنتی هستند و تمام مسئولیت‌های این سلامتکده در حوزه معاونت درمان دانشگاه است.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی استان گلستان از پیشرفت ۸۵ درصدی این سلامتکده خبرداد و گفت: برای این پروژه مبلغ ۵۰ میلیارد تومان هزینه خواهد شد.

وی تصریح کرد: این سلامتکده به‌عنوان سومین سلامتکده طب سنتی کشور در گلستان آغاز به کار خواهد کرد.

بدخشان در خصوص دو بیمارستان ۴۰۰ تخت خوابی و دو بیمارستان ۵۰۰ تخت خوابی در شهرستان‌های گرگان و گنبد، اظهار کرد: با توجه به اینکه در سال ۹۰ مجوز سطح‌بندی برای بیمارستان‌ این شهرستان ها گرفته شد اما بین سال‌های ۹۰ تا ۹۶ هیچ اتفاقی برای مجوز آن‌ها رخ نداد.

وی با بیان اینکه دوره زمانی مجوزهای سطح‌بندی برای برنامه‌های توسعه است، افزود: توسعه ۱۴۰۴ با توجه به سیاست‌های انقباضی تغییر کرد و اکنون برای گرگان یک بیمارستان ۵۰۰ تخت خوابی بخش نیمه‌دولتی و یک بیمارستان ۳۰۰ تخت خوابی بخش خصوصی و در گنبد هم یک بیمارستان ۳۰۰ تخت خوابی دیده شد.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی گلستان از موافقت توسعه بیمارستان ۳۲۰ تخت خوابی آیت‌الله طاهری شصتکلا به ۶۰۰ تخت خبر داد و گفت: بیمارستان ۳۰۰ تخت خوابی هم که با مشارکت بخش خصوصی است شرکت‌های سرمایه‌گذار ورود کردند و با همکاری معاون توسعه و معاون درمان کارها در حال انجام است./مهر

لینک عضویت در کانال

https://t.me/ITNAnews

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

بالا
ترکمن نیوز