3 300x200 - "سها رضانژاد" پس از 28 روز بی‌جان در ارتفاعات جهان نما پیدا شدترکمن نیوز: فرماندار شهرستان کردکوی گفت: جسد «سها رضانژاد» پس از ۲۸ روز در ارتفاعات جهان نما کردکوی پیدا شد.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛ ابراهیم قدمنان در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم در گرگان اظهار داشت: پیکر بی‌جان «سها رضانژاد» دختر گمشده در ارتفاعات جهان نما کردکوی پس از ۲۸ روز توسط نیروهای هلال‌احمر پیدا شد.

فرماندار شهرستان کردکوی افزود: پیکر بی‌جان وی پایین پرتگاهی با فاصله زیاد در غرب مکانی که این گروه طبیعت‌گردی مستقر بود، پیدا شد و پلیس آگاهی در حال بررسی روی جزئیات این حادثه است.

رئیس‌کل دادگسترى گلستان نیز از کشف یک جسد در مناطق صعب‌العبور کوهستانى شهرستان کردکوى خبر داد و اظهار داشت: در پى اعلام مفقود‌شدن خانمى به نام سها رضانژاد، در مناطق کوهستانى شهرستان کردکوى، دستورات قضایى براى جستجو به‌منظور پیدا‌کردن نشانى از این فرد صادر شد.

300x187 - "سها رضانژاد" پس از 28 روز بی‌جان در ارتفاعات جهان نما پیدا شدهادى هاشمیان خاطرنشان کرد: لحظاتى قبل تیم جستجوى هلال‌احمر جسد یک زن را در مناطق صعب‌العبور کوهستانى شهرستان کردکوى کشف کردند و در حال انتقال جسد هستند.

رئیس‌کل دادگسترى گلستان اظهار کرد: در حال حاضر خانواده سها رضانژاد در شهرستان کردکوى مستقر هستند تا پس از انتقال جسد و انجام تشریفات قانونى، هویت جسد کشف شده مشخص شود.

هاشمیان در پایان با تاکید بر‌اینکه درباره هویت جسد کشف‌شده نمى‌توان گمانه‌زنى کرد، گفت: محل کشف جسد، نسبت به محلى که خانوم سها رضانژاد در آن کمپ زده بودند، فاصله دارد و احراز هویت و علت مرگ پس از انتقال جسد به پزشکی قانونی امکان‌پذیر است.

 

نشانه‌های ارائه شده توسط خانواده “سها رضانژاد” با جسد کشف شده مطابقت دارد

دادستان عمومى و انقلاب شهرستان کردکوى از حضور بازپرس ویژه قتل در محل کشف جسد یک زن در مناطق صعب العبور کوهستانى شهرستان کردکوى خبر داد و گفت: برخی نشانه‌های ارائه شده توسط خانواده “سها رضانژاد” با جسد کشف شده در ارتفاعات جهان‌نما مطابقت دارد.

به گزارش خبرگزاری ترکمن، به نقل از روابط عمومی دادگستری گلستان، هادى عزیززاده، از حضور بازپرس ویژه قتل در محل کشف جسد یک زن در مناطق صعب العبور کوهستانى شهرستان کردکوى خبر داد و اظهار داشت: در پى کشف جسد یک زن در مناطق کوهستانى صعب‌العبور شهرستان کردکوى و با توجه به اهمیت موضوع و دستور ریاست کل دادگسترى استان گلستان، بازپرس ویژه قتل همراه با ماموران پلیس آگاهى براى بررسى محل کشف جسد اعزام شدند.

2 300x169 - "سها رضانژاد" پس از 28 روز بی‌جان در ارتفاعات جهان نما پیدا شددادستان عمومى و انقلاب شهرستان کردکوى خاطرنشان کرد: نشانه‌هایى در محل کشف جسد کشف شده که با نشانه‌هایى که از سوى خانواده خانم سها رضانژاد ارائه شده بود، اشتراکاتى دارد اما تا زمان انتقال جسد به پزشکى قانونى و انجام آزمایشات مربوطه، نمى‌توان در زمینه هویت جسد با قطعیت صحبت کرد.

پیش از این هادى هاشمیان رییس کل دادگسترى گلستان از کشف جسد یک زن در مناطق صعب العبور شهرستان کردکوى خبر داده بود و گفته بود: در حال حاضر خانواده سها رضانژاد در شهرستان کردکوى مستقر هستند تا پس از انتقال جسد و انجام تشریفات قانونى، هویت جسد کشف شده مشخص شود.

سهارضانژاد، دختر ۲۷ ساله طبیعت گردى است که مدتى پیش در ارتفاعات جهان نماى شهرستان کردکوى مفقود شده بود.

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۷:۱۰

۱۷ مرداد ۱۳۹۹

کد خبر :

80483

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک