امروز : پنجشنبه ۱۰ آذر ۱۴۰۱

|

دمای هوای شهر

بازدید میدانی 1 300x199 - سعیدی راد: مشکل آب روستاهای بخش مرکزی با اعتبار 200 میلیاردی مرتفع می‌شود+فیلمترکمن نیوز- مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان گنبدکاووس گفت: مخزن 3 هزار متر مکعبی واقع در روستای کسگن قوجق برای انشعاب آبرسانی تعداد 16 روستای بخش مرکزی احداث شده است.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛ حسین سعیدی راد در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار ترکمن نیوز اظهار داشت: برای تکمیل پروژه خطوط انتقال و عملیات تکمیلی مخزن آب اعتباری بالغ بر 200 میلیارد ریال مورد نیاز است.

وی افزود: با تامین اعتبار و تکمیل این پروژه مشکلات آب تمامی روستاهای بخش مرکزی شهرستان گنبدکاووس در قالب طرح مجتمع آبرسانی فجر نوار مرزی مرتفع می شود.

بخشدار مرکزی شهرستان گنبدکاووس گفت: با توجه به فصل گرما بخشی از روستای چای قوشان کوچک دچار مشکل قطع آب شده است.

خلیل آشور فارسیانی در حاشیه بازدید میدانی از روستاهایی که دچار مشکل آب شده اند در گفت و گو با خبرنگار ترکمن نیوز اظهار داشت: طی هماهنگی انجام با اداره امور و آب و فاضلاب شهرستان گنبدکاووس برای رفع مشکل مقطعی این روستا قرار شده است اب جیره بندی شده و همچنین با تانکر آبرسانی گردد.

وی با اشاره براینکه مدیریت مصرف آب باید سرلوحه روستائیان باشد افزود: از روستائیان عزیز درخواست دارم آب را برای آبیاری محصولات کشاورزی و یا شستشوی خودرو یا آبرسانی به دام هایشان استفاده نکنند تا منجر به قطع آب بخشی از هم روستائیان خود نگردند.

فارسیانی در ادامه با بیان اینکه مشکل آب روستاهای بخش مرکزی به صورت کامل رفع خواهد شد گفت: هماهنگی های لازم با نماینده و فرماندار شهرستان گنبدکاووس انجام شده است تا در قالب طرح مجتمع آبرسانی فجر با کسب اعتبارات لازم برای تکمیل این پروژه از طریق مخزن مشکل آب روستاهای بخش مرکزی به صورت کامل برطرف شود.

گزارش و مصاحبه از: یاشار نیازی

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

Most popular crypto channel
بالا
ترکمن نیوز