امروز : شنبه ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

|

دمای هوای شهر

5 86 300x211 - سرپرست جدید شهرداری گنبدکاووس معارفه شد+عکسترکمن نیوز: مراسم معارفه سیدعلی‌اصغر موسوی به عنوان سرپرست شهرداری گنبدکاووس با حضور معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان گنبدکاووس، مدیران شهرستانی و اعضای شورای اسلامی شهر گنبدکاووس برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛ فرماندار ویژه شهرستان گنبدکاووس در این مراسم ضمن تبریک انتخاب سیدعلی‌اصغر موسوی به سمت شهرداری گنبدکاووس، اظهارداشت: ایشان دارای تجارب ارزنده در حوزه مدیریت شهری بوده و آشنایی کاملی با این شهر دارد.

عبدالقدیر کریمی ضمن تشکر از شهردار و اعضای شورای اسلامی دوره گذشته، اظهارامیدواری کرد: شهردار و شورای شهر در این دوره نیز برای ارتقای شهر گنبدکاووس تمام تلاش خود را به کارگیرند و آسیب ها و معضلات شهری را در اولویت کارهایشان قراردهند.

رئیس شورای اسلامی شهر گنبدکاووس نیز در این مراسم، اظهارداشت: شورای شهر گنبدکاووس در دوره ششم از ظرفیت تمام اقوام و مذاهب شهرستان برای خدمت رسانی استفاده خواهد کرد.

پرویز ناصری افزود: شهردار جدید پس از بررسی ها و جلسات متوالی انتخاب شد و اعضای شورای شهر در کنار شهردار تمام تلاش خود را برای مدیریت شهر به کار خواهد بست.

سرپرست شهرداری گنبدکاووس در این مراسم ضمن تشکر از اعتماد اعضای دوره ششم شورای اسلامی شهر گنبدکاووس جهت انتخاب خود، بیان داشت: پس از کسب تجارب مختلف به عنوان شهردار شهرهای مختلف استان، امیدوارم در این شهر نیز با تمام توان و تعاملات سازنده با فرماندار ویژه شهرستان و اعضای شورای شهر اندوخته های خود را برای سربلندی شهر گنبدکاووس به کارگیرم.

سید علی اصغر موسوی با بیان اینکه گنبدکاووس نیاز به بازسازی اساسی دارد، خاطرنشان شد: شایسته‌سالاری و عدالت‌محوری مهم ترین اصل در ارائه خدمات شهری خواهد بود و امیدوارم با تلاش مضاعف اعتماد از دسته رفته را برگردانیم.

 

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

بالا
ترکمن نیوز