استاندار گلستان:

1 249 150x150 - سرمایه اجتماعی ارزشمندترین سرمایه کشور استترکمن نیوز: استاندار گلستان گفت: سرمایه اجتماعی یعنی اعتمادی که بین مردم وجود دارد بزرگترین سرمایه یک کشور می‌باشد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  هادی حق شناس در نشست با دبیران تشکل‌های مردم نهاد شرق گلستان در فرمانداری گنبدکاووس اظهار داشت: با توجه به وضعیت کرونا در سطح جهان خیرین در زمینه حل مشکلات درمانی بیمارستان‌های شرق گلستان همکاری چشمگیری داشتند و در یک سال گذشته حدود ۱۰۰ میلیارد تومان تجهیزات پزشکی از جمله دو دستگاه سی تی اسکن و دستگاه آنژیوگرافی برای بیمارستان‌های گنبدکاووس فراهم شده است.

وی افزود: با توجه به تحریم‌های اقتصادی دولت در سال‌های گذشته ۱۰ هزار میلیارد ریال پروژه عمرانی و اقتصادی به مناسبت دهه فجر و هفته دولت افتتاح و یا کلنگ زنی شد که در مقایسه با سال قبل رشد ۲ برابری داشته است.

استاندار گلستان تصریح کرد: طبق بررسی‌های صورت گرفته ۸۰۴ خدمت ۲۵ دستگاه اجرایی استان مکلف به واگذاری به صورت برون‌سپاری به بخش خصوصی از جمله سمن‌ها است.

وی بیان داشت: تشکل‌های مردم نهادی که تاکنون موفق به دریافت مجوز از استانداری نشده‌اند با مراجعه به اداره کل بازرسی استانداری در مدت یک هفته مجوز دریافت کنند.

حق شناس اظهار کرد: با توجه به لزوم اجرای طرح‌های غنی سازی اوقات فراغت در گنبدکاووس خانه جوان احداث می‌گردد.

استاندار گلستان با تقدیر و تشکر از شورای اسلامی و شهرداری گنبدکاووس از حمایت‌های ورزشی در این شهرستان بیان داشت: در حال پیگیری برای حل مشکل اسپانسری تیم والیبال شهرداری گنبد هستیم.

بر اساس گزارش خبرنگار ترکمن نیوز: در پایان این نشست از ورزشکاران و پیشکسوتان والیبال نشسته شهرداری گنبد تجلیل گردید.

گزارش از: آرزو بسیا

خبرنگار ترکمن نیوز در استان گلستان

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۶:۲۰

۳۰ بهمن ۱۳۹۹

کد خبر :

90447

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک