امروز : شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۰

|

نرخ ارز :

۲۳۹۰۰۰

ریال

|

دمای هوای شهر گنبدکاووس :

17° سانتی گراد

Farmandari 23E 3 300x202 - سرانه بودجه شهرداری گنبد کاووس روی خط فقر استاخبار گنبد کاووس – تورکمن نیوز – شهردار گنبدکاووس با اشاره به بودجه ۶۱ میلیارد تومانی شهرداری گنبدکاووس، گفت: میانگین سرانه بودجه شهرداری گنبدکاووس به ازای هر نفر, ۳۰۰ هزار تومان است که براساس ارزیابی‌ها, گنبدکاووس روی خط فقر است.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن های ایران، به نقل از خبرگزاری تسنیم از گنبدکاووس, منصور طعنه گنبدی, در نخستین جلسه راهبردی چند جانبه صنعت ساختمان انبوه سازان گنبدکاووس اظهار داشت: درآمد شهرداری گنبدکاووس از محل صدور پروانه ساختمان ناچیز است و با برنامه‌ریزی‌های انجام شده, در سال ۹۷ ,میانگین سرانه بودجه شهرداری به ازای هر نفر از ۳۰۰ هزار تومان به ۳۶۰ هزار تومان افزایش خواهد یافت.

وی افزود: در سال ۹۵, تعداد ۵۵۱ فقره با ۲۹۱ هزار متر مربع پروانه ساختمان صادر شده و در سال جاری تا پایان بهمن ماه, ۴۱۸ فقره با ۱۸۲ هزار متر مربع پروانه صادر شده که اگر خوشبینانه در نظر بگیریم باز هم به میزان سال ۹۵ نخواهیم رسید، در صورتی که, در سال ۹۲ و ۹۳ ,۶۵۰ هزار متر مربع پروانه ساختمان صادر شده است.

Farmandari 23E 1 300x186 - سرانه بودجه شهرداری گنبد کاووس روی خط فقر است

شهردار گنبدکاووس تصریح کرد:دفترچه عوارض شهرداری در سال ۹۷ به صورت سیستمی انجام خواهد شد تا هیچ گونه سوء استفاده‌ای انجام نشود.

طعنه گنبدی تاکید کرد: وسعت شهر گنبدکاووس ۲ هزارو ۸۰۰ هکتار است که ۵۰۰ هکتار آن بافت فرسوده بوده و توسط شهرداری, راه و شهرسازی, و شرکت عمران و بهسازی کشور, واحدهای مسکونی که در بافت فرسوده قرار دارند, از ۵۰ درصد تخفیفات عمرانی, ساختمانی برخوردار هستند.

وی یادآور شد: براساس این تخفیفات, در طرح تفصیلی با تراکم بالای ۱۸ متر یک طبقه مازاد و بالای ۲۲ متر ۲ طبقه مازاد مجوز گرفتیم.

گردآوری: گروه خبری ترکمن‌نیوز

https://t.me/ITNAnews

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

هیتر رستورانی گوشی طرح هیتر گلخانه Most popular crypto channel
بالا
ترکمن نیوز