با خبرنگاران 300x226 - سخنی با بعضی خبرنگارانترکمن نیوز:  با پدید آمدن رسانه‌های دیجیتال، روزنامه‌نگاران و نویسندگان زیادی مطرح گردیدند، نویسندگانی که دانسته یا بعضا نادانسته مطالبی را عنوان می‌کنند اما غافل از اینکه هر سخن جایی و هر نکته مکانی دارد البته مسئله تملق از قدیم‌الایام امری غیرقابل انکار بوده و گریزی از متملقان نیست، افرادی که طوطی وار سخنان حاکم وقت را تکرار می‌نمایند تا شاید به جایگاه دلخواه خود دست یابند یا در پی مطاع ناچیز دنیا می‌گردند.

خبرنگار واقعی همیشه گوینده حق است ولو اینکه به ضرر خود تمام گردد.

جناب به اصطلاح خبرنگار قلم و زبان شما کجاست زمانی که شهر و استان در وضعیت قرمز کرونایی قرار دارد و نماز جمعه و عید برگزار نگردیده اما با این وجود امر مستحب عزاداری به مثابه فرایضی چون نماز جمعه هر شب برگزار می‌گردد؟ به قول خودتان با برگزار نکردن مراسم عزاداری افراد بی‌دین خواهند شد؟ امان از تزویر و فغان از تملق!
سخن فرماندار گنبدکاووس که شما عین گفته ایشان را در قالب متنی تکرار و منتشر کردید را وظیفه خود عنوان کردید آیا تذکر این موارد وظیفه شما نیست؟ خانواده شما بابت این مسئله نگران نیستند؟

به دلایلی که خود می‌دانید هیچ ایرادی بر فرماندار نیست البته که وی و بقیه مسئولین در جایگاه تعیین احکامات دین نیستند و باید در مورد سخن خود پاسخگو باشند اما شما که خود را زبان حق‌گوی جامعه می‌دانید چرا؟ هنوز هم دیر نیست اثبات کنید که یک خبرنگار واقعی هستید ….

👈 آرمان خرمالی

فعال فرهنگی و اجتماعی

هدف " ترکمن نیوز " گسترش اطلاع رسانی است. لذا انتشار این مطلب به معنای تائید محتوای آن نیست
انتشار دهنده : shirzad
تاریخ و زمان خبر

۱۴:۳۵

۰۴ شهریور ۱۳۹۹

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک