نماینده ولی فقیه و امام جمعه اهل تشیع:

اخبار گنبدکاووس-ایتنانیوز-   ائمه جمعه شیعه و سنی، فرماندار و نماینده گنبدکاووس درمجلس شورای اسلامی گفتند که حمایت ملت از انقلاب اسلامی، رهبری، سپاه و نیروهای مسلح کشور قلبی، اعتقادی و همیشگی است.

IMG 2276 300x197 - سخنان ترامپ برای کشور ما سبب خیر و عامل همبستگی بیشتر ملت در مقابل استکبار شد+عکس

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اخبار ترکمن،  حجت الاسلام محمود ترابی در همایش میثاق با ولایت و حمایت از سپاه و نیروهای مسلح و در پاسخ به سخنان سخیف رییس جمهور آمریکا، سخنان ترامپ را سبب خیر برای ملت ایران دانست و گفت: رییس جمهور آمریکا می خواست بااین سخنان دوگانگی در حاکمیت ایران ایجاد کند و مردم را از جنگ بترساند، اما این مساله باعث وحدت بیشتر مردم شد.

به گفته وی؛ پاسخ و موضع گیری شجاعانه و فصیح رییس جمهوری و حمایت هایی که مردم در رسانه ها و فضای مجازی از سپاه داشتند، نشان داد که سخنان رییس جمهور آمریکا یاوه است.

وی گفت: رفتارهای مقامات آمریکا و تهدیدات آنان جدید نبوده که مسئولان و ملت ما از آن بترسند بلکه ماهیت دولت ترامپ را به همه کشورها نشان داد.

 

حجت الاسلام علی فتحی رییس اداره تبلیغات اسلامی گنبدکاووس نیز سخنان رییس جمهور آمریکا را نشانه ضعف و استیصال این کشور استکباری از یک طرف و قدرت و نفوذ جمهوری اسلامی و سپاه در دل ملت های مظلوم منطقه و جهان از طرف دیگر بیان کرد.

در پایان مراسم قطعنامه ای توسط حجت الاسلام فتحی قرائت شد و  شرکت کنندگان با سردادن تکبیر آن را تایید کردند.

انتشار دهنده: یاشار نیازی

https://telegram.me/ITNANews

 

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۶:۳۶

۲۶ مهر ۱۳۹۶

کد خبر :

5229

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک