امروز : دوشنبه ۰۳ مهر ۱۴۰۲

|

دمای هوای شهر

بیانیه رئیس ستاد‌های جمعیت رویش اهل سنت کشور در حمایت از ابراهیم رئیسی:

ستادهای جمعیت رویش‌های انقلاب حامی دولت عدالت و کرامت استوار بر هم‌افزایی و همدلی است

افتتاحیه ستاد انتخاباتی آیت الله رئیسی گنبدکاووس ترکمن نیوز 10 1 300x211 - ستادهای جمعیت رویش‌های انقلاب حامی دولت عدالت و کرامت استوار بر هم‌افزایی و همدلی استترکمن نیوز: مشاور دبیر کل جمعیت رویش‌های انقلاب اسلامی در امور اهل سنت و رئیس ستاد‌های جمعیت رویش اهل سنت کشور طی صدور بیانیه‌ای از آیت الله ابراهیم رئیسی اعلام حمایت کرد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  متن کامل این بیانیه بدین شرح است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

سرلوحه فعالیت و ساختار تشکیلاتی در سمن‌های فعال ستادهای انتخاباتی آیت الله ابراهیم رئیسی نشأت گرفته از انقلاب اسلامی در جهت وحدت، توازن و عدالت اجتماعی است.

یکی از بی‌نظیرترین تشکل‌های اجتماعی و سیاسی را در این دوره از فعالیت‌ها، جمعیت رویش‌های انقلاب اسلامی، به ویژه «جمعیت رویش‌های اهل تسنن» است که با اقبال و استقبال اقشار مختلف اهل سنت کشور در ۳۲ استان از نقاط مختلف روبرو شده است.
رعایت تمامی ضوابط، مقررات و آیین‌نامه‌های انتخاباتی در ستادهای رویش ‌های انقلاب اسلامی برپایه منشور اخلاقی ستاد مرکزی در دستور کار قرار گرفته است.

در روزگاری که با تلاش معاند و دشمنان انقلاب احساس می‌رفت اهل تسنن در حاشیه بوده و اهمیتی برنمیتابد، «جمعیت رویش‌های اهل تسنن» دولت عدالت و کرامت را چنان محسور ساخته که بیش از پیش نماد وحدت و همدلی برای حضور پرشور و بی‌سابقه‌ای را در انتخابات ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ به منصه ظهور خواهد گذاشت.

سرمایه واقعی این تشکل‌ها افرادی خودجوش، تلاشگر و مخلص است که بی‌وجود وجودشان هرگز همدلی و هم‌افزایی معنایی نخواهد یافت، اما در این بین هستند افرادی که تلاش‌دارند تلاشگر نمایان شوند اما به دنبال منیت‌ها هستند و از قراری سکوی پرتابی برای خود می‌جویند تا در دولت عدالت نیز جایگاهی برای خودخواهی‌هایشان کسب کنند.

گفتنی است؛ خوشبختانه انقلاب اسلامی هنوز جوان است و ما از هر دین، مذهب و قوم «ملت ایران» هستیم و در همین بیانیه اعلام می‌داریم؛ درگام دوم انقلاب جایگاهی برای فرصت‌طلبان نخواهد بود و چکش عدالت چنگال فرصت‌طلبان و زیاده‌خواهان را در جای جای کشور برخواهد کشید.

در روزگاری که میهن عزیزمان از طرف دشمنان با نقشه‌های شوم تهدید می‌شود و در اثر ظالمانه‌ترین محدودیت‌های آنان معیشت هموطنان در مذیقه قرار گرفته است، نیاز به دولتی با عدالت و کرامت بیش از پیش نمود پیدا کرده است تا با مدیریتی قوی، مسئولین بی مسئولیت غربال، مفسدین و زیاده‌خواهان از صحنه ریزش شوندکه با رویش خادمینی خدمتگزار انقلاب اسلامی ماندگار خواهد شد.

ختم کلام؛ در جای جای کشور ستادهای متعدد برای آیت الله رئیسی با عناوین مختلف ایجاد شده است که مهم‌ترین آنها از اصل صفا، همدلی و اجماع برای رسیدن به هدفی مشترک در جهت دولت عدالت و کرامت است و اینکه هر ستاد خودرا به تنهایی ستاد اصلی نام گذارد اهمیتی ندارد.

باید همگی روحیه جهادی خود را تا آخرین لحظات کسب پیروزی کامل حفظ نماییم و دراین ۸ روز باقی‌مانده به صورت شبانه‌روزی برای تشکیل دولتی انقلابی تلاش کنیم.

دولت عدالت و کرامت با تمامی مردم ایران و رویش‌های انقلاب برعلیه نابرابری، بی عدالتی و تبعیض ائتلاف دارد.

امید است، ان‌شاء الله آحاد مردم ایران اسلامی با حضوری گسترده در انتخابات ۲۸ خرداد با نمایش انتخاباتی باشکوه، حماسه‌ی بزرگ دیگری را در تاریخ این مرز و بوم خلق نمایند.

سلیمان هیوه‌چی

مشاور دبیر کل جمعیت رویش‌های انقلاب اسلامی در امور اهل سنت

عضو شورای سیاست گذاری و رئیس ستاد‌های جمعیت رویش اهل سنت کشور

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

بالا
ترکمن نیوز