گلستان 1 - سامانه بارشی وارد گلستان می شود/کاهش دما در استانترکمن نیوز:  مدیرکل هواشناسی گلستان از ورود سامانه بارشی به گلستان و کاهش ۸ درجه‌ای دما در گلستان خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛ نوربخش داداشی اظهار کرد: آسمان این استان از فردا دوشنبه و با ورود سامانه ناپایدار و بارشی، شاهد وزش باد شدید، بارش باران، رگبار و رعد و برق و کاهش دما است. 

وی افزود: با ورود این سامانه پرفشار انتظار می‌رود دمای هوا بین ۵ تا ۸ درجه کاهش یابد و شاهد بارش‌های نقط‌های و رعد و برق در استان باشیم.

داداشی گفت: وضعیت ناپایدار استان تا صبح چهارشنبه ادامه دارد و در نتیجه افزایش بارش ها، احتمال وارد شدن آسیب به سازه های ناپایدار و ضعیف در مناطق گوناگون و آبگرفتگی معابر دور از انتظار نیست.

وی افزود: این سامانه تا روز چهارشنبه در استان فعال خواهد بود و در این ایام سرعت وزش باد گاهی بین ۳۰ تا ۶۰ کیلومتربرساعت وحداکثر موج بین یک تا دومتر می‌رسد.
داداشی ادامه داد: احتمال پاره شدن تور‌های صیادی، خسارت به تاسیسات دریایی، صدمه به قایق‌های کوچک تفریحی و صدمه به صید ماهیان در قفس از جمله مخاطراتی است که پیش بینی می‌شود.
مدیرکل هواشناسی گلستان گفت: این سامانه ناپایدار صبح چهارشنبه از آسمان گلستان خارج خواهد شد.
انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۴:۴۷

۱۲ مرداد ۱۳۹۹

کد خبر :

80224

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک