امروز : سه شنبه ۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۳

|

دمای هوای شهر

ورزشی گدم آباد 300x200 - سالن ورزشی روستای «گدم آباد» گنبدکاووس کلنگ زنی شدگنبدکاووستورکمن نیوز با حضور معاون عمران و توسعه شهری وزیر کشور سالن ورزشی روستای «گدم آباد» گنبدکاووس کلنگ زنی شد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛ دکتر محمد امید معاون توسعه روستایی و مناطق محروم رئیس جمهوری در حاشیه مراسم کلنگ زنی عملیات اجرایی سالن ورزشی روستای ‘گدم آباد’ گنبدکاووس که با حضور مهندس جمالی نژاد رئیس سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌ها ، غراوی سرپرست استانداری گلستان ، طیار نماینده مردم گنبد در مجلس، نصیبی مدیرکل امور روستایی و شوراها و کریمی فرماندار این شهرستان، تصریح کرد: احداث سالن های ورزشی در روستاهای پرجمعیت از امسال آغاز شده و ظرف یک یا دو هفته آینده سهم اعتباری هر بخش مشخص می شود.
وی افزود: امسال تلاش می شود تا هر یک از بخش ها یعنی معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم کشور و دو وزارتخانه کشور و ورزش و جوانان، اعتبارات خوبی برای احداث سالن ورزشی در روستاهای پرجمیعت اختصاص دهند.
محمد امید اضافه کرد: درحال حاضر در تمامی روستاهای بالای 20 خانوار کشور در حد معمول یک فضای ورزشی وجود دارد اما کافی نیست و باید تلاش شود فضاهای ورزشی در روستاها توسعه یابد.
وی تصریح کرد: برای احداث سالن ورزشی روستای گدم آباد معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم کشور مبلغ 400 میلیون تومان تخصیص داده و برای تکمیل این پروژه که 2 میلیارد تومان دیگر نیز اعتبار نیاز دارد، مجددا اعتباراتی را تخصیص می دهد.
همچنین در این مراسم میرمحمد غراوی سرپرست استانداری گلستان گفت: برای تامین اعتبار مورد نیاز احداث سالن ورزشی روستای گدم آباد گنبدکاووس از اعتبارات ملی و استانی تلاش می شود تا در کوتاهترین زمان به بهره برداری برسد.
لازم به ذکر است در این مراسم قرجه طیار نماینده مردم گنبدکاووس در مجلس شورای اسلامی نیز در این مراسم با اشاره به محرومیت بالا در مناطق روستایی دو بخش داشلی برون و مرکزی این شهرستان، برلزوم توجه ویژه به رفع محرومیت ها تاکید کرد.
وی گفت: گنبدکاووس 200 روستا دارد که ساکنین آنها 50 درصد جمعیت شهرستان را تشکیل می دهند، و از 140 روستای بخش مرکزی فقط در چهار روستا ی سالن ورزشی وجود دارد و بخش مرزی داشلی برون گنبدکاووس نیز از کمبود آب شرب رنج می برد.
طیار اضافه کرد: توجه به گنبدکاووس و رفع محرومیت های آن بویژه در مناطق روستایی مطالبه مردم این شهرستان از مسئولان نظام و دولت بویژه معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم کشور است.

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

بالا
ترکمن نیوز