رییس تبلیغات اسلامی گنبدکاووس:

TurkmensNews Tabligat eslami 2 300x200 - سازمان تبلیغات با مشارکت های مردمی مناسبت های ملی و مذهبی برگزار می کنداخبار گنبدکاووس – تورکمن نیوز – رییس اداره تبلیغات اسلامی گنبدکاووس، برگزاری مناسبت های ملی و مذهبی با مشارکت اقشار مختلف مردم و ادارات و نهادها را از رویکردهای این سازمان دانست.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن های ایران، حجت الاسلام علی فتحی روز چهارشنبه در نشست خبری، اظهار کرد: مردم شیعه و اهل سنت گنبدکاووس در برگزاری مناسبت های ملی و مذهبی با وحدت وهمدلی و حضور پرشور، مشارکت فعالی دارند.
وی؛ راه اندازی ۳۳ خانه و موسسه قرآنی در مناطق شهری و روستایی و برگزاری محافل انس با قرآن، کرسی تلاوت و تفسیر قرآن در مساجد و برگزاری دوره آموزش تخصصی تربیت معلم قرآن را از جمله فعالیت های این اداره بیان کرد.
رییس تبلیغات اسلامی گنبدکاووس با اشاره به شناسایی و ثبت ۱۷۰ هیات مذهبی، ۱۹۰ مداح در سامانه طوبی این سازمان اضافه کرد: اعزام ۴۰۰ مبلغ و مبلغه به مساجد شهری و روستایی در مناسبت های محرم، صفر، رمضان، دهه فجر و ایام فاطمیه و برگزاری گفتمان های دینی ویژه مدارس و ادارات و نهادها از دیگر فعالیت های تبلیغات اسلامی گنبدکاووس درسال جاری است.

TurkmensNews Tabligat eslami 1 300x198 - سازمان تبلیغات با مشارکت های مردمی مناسبت های ملی و مذهبی برگزار می کند

وی؛ برگزاری مراسم اعتکاف، ۲۷۶ جلسه آموزشی ویژه زوج های جوان با همکاری مرکز بهداشت، برگزاری ۳۰ همایش ویژه بانوان و طرح های اوقات فراغت را از دیگر فعالیت ها بیان کرد و گفت: این درحالی است که این اداره تنها چهار نفر نیرو دارد.
شهرستان گنبدکاووس با ۳۵۰ هزار نفر جمعیت درشرق استان گلستان واقع است.

انتشار دهنده : Medeniyet
تاریخ و زمان خبر

۱۵:۵۹

۰۹ اسفند ۱۳۹۶

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک