61592490 - سارق احشام در گنبدکاووس دستگیر شدترکمن نیوز:  فرمانده انتظامی گنبدکاووس از دستگیری سارق احشام کمتر از یک ساعت در این شهرستان خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛ سرهنگ محمود علی فر گفت: در پي وقوع یک فقره سرقت بعنف احشام با خودروي پژو ۴۰۵ در يكي از جاده هاي روستايي حوزه پاسگاه آق آباد گنبدكاووس، دستگيري سارق به صورت ويژه در دستور كار مأموران انتظامي شهرستان قرار گرفت.

سرهنگ علی فر افزود: با سرعت عمل و هوشیاری پلیس، خودرو مورد نظر در یکی از محورهای فرعی مشاهده و طی یک تعقیب و گریز هدفمند پلیسی متوقف شد.

وی گفت: در بازرسی از صندوق عقب خودرو مورد نظر یک رأس گوسفند سرقتی کشف شد.

فرمانده انتظامي گنبدكاووس خاطر‌نشان كرد: پس از تحويل گوسفند سرقتي به شاكي، متهم با تشكيل پرونده به مراجع قضایی معرفي شد.

وی در پايان با اشاره به نزدیکی عید سعید قربان، به دامداران و نگهدارندگان احشام توصيه كرد: عدم توجه به توصيه‌هاي پليس و كوتاهي در استفاده از وسايل حفاظتي براي نگهداري از احشام و اعتماد بيش از حد به افراد ناشناس زمينه‌ساز بروز سرقت‌ها مي‌باشد كه لازم است شهروندان در پيشگيري از سرقت توجه ويژه به توصيه‌هاي پليس داشته باشند و در صورت برخورد با هرگونه موارد مشکوک، مراتب را از طریق سامانه ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۲۳:۵۲

۰۷ مرداد ۱۳۹۹

کد خبر :

79986

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک