طرح اقدام ملی در گنبدکاووس 300x209 - ساخت یکهزار واحد مسکن طرح اقدام ملی در گنبدکاووسترکمن نیوز:  مدیر کل راه و شهرسازی استان گلستان از ساخت یکهزار مسکن در قالب طرح اقدام ملی مسکن در شهرستان گنبدکاووس خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛از باشگاه خبرنگاران، حسین محبوبی گفت: در شهر گنبد ۸۶۱ ثبت نامی واجد شرایط طرح ملی اقدام مسکن داریم که با برنامه ریزی‌های انجام شده یکصد واحد را بنیاد مسکن در شهرک بهارستان و ۹۰۰ واحد دیگر را ستاد اجرایی فرمان امام (ره) می‌سازد.

وی با اشاره به اجرای طرح ساخت مجتمع پزشکی قانونی شهرستان گنبدکاووس نیز افزود: این طرح به دلیل ارائه خدمات به مردم شرق استان گلستان با اعتبار ویژه و با جدیت در حال اجرا است و امیدواریم دهه فجر تکمیل شود.

محبوبی در ادامه با اشاره به اهمیت جاده نفت برای سهولت دسترسی و کاهش تصادفات جاده‌ای این شهرستان گفت: تاکنون ۶ کیلومتر از جاده نفت آسفالت شده و قرار است ۱۵ کیلومتر دیگر از این جاده را اداره راه و شهرسازی استان و ۴ کیلومتررا بنیاد مسکن انقلاب اسلامی تکمیل کند که در مجموع مسیر در دست احداث بیش از ۶۰ درصد می‌رسد.

مدیرکل راه و شهرسازی استان گلستان با بیان اینکه برای انجام کامل تعهدات نیازمند اعتبارات ویژه هستیم، افزود: برآورد تکمیل کل این جاده بیش از یکصدو پنجاه میلیار تومان اعتبار است که در کنار اعتبارات استانی به اعتبارات ملی نیاز است.

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۰:۱۵

۱۱ مهر ۱۳۹۹

کد خبر :

83633

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک