های رفاهی در راه های روستایی 300x188 - ساخت مجتمع های رفاهی در راه های روستایی گلستانترکمن نیوز:  معاون توسعه مدیریت و منابع اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان اعلام کرد: ساخت مجتمع های خدماتی رفاهی بین راهی در راههای روستایی استان با هدف ارتقای سطح خدمات دهی به کاربران جاده ای بعنوان پایلوت کشور در حال مطالعه و بررسی است.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  منصور ملایی در نشست کارشناسی با نمایندگان ادارات شهرستانی اداره کل متبوع گفت: ساخت این مجتمع ها در راههای روستایی استان از سوی سازمان متبوع به ادارات کل سراسر کشور در سال جاری ابلاغ شده که با اولویت بندی و نیازسنجی در این راهها به اجرا درخواهندآمد.

وی گفت: استان گلستان به دلیل جذابیت های طبیعی دارای راههای روستایی گسترده ای به طول ۳۵۰۰ کیلومتر است که آغاز این فعالیت، نقش موثری در توسعه روستاها و بهره مندی روستاییان از خدمات بهینه می گذارد.

ملایی افزود: جهت تحقق این اهداف، اولین نشست کمیته کارشناسی با هدف مکان یابی مجتمع ها در راههای روستایی با حضور اعضای دبیرخانه و نمایندگان شهرستان ها تشکیل شد.

به گفته وی، تمام تلاش خود را برای بیان و شفاف سازی مسیر ساخت مجتمع ها در طول راههای روستایی به متقاضیان و سرمایه گذاران عرضه خواهیم کرد.

وی ادامه داد: درحال حاضر در طول راههای استحفاظی استان ۱۷ مجتمع خدماتی رفاهی درحال بهره برداری و ۱۰ مجتمع در حال ساخت و ساخت ۲۲ مجتمع نیز در مرحله دریافت استعلام هستند.

 

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۰:۰۲

۲۹ تیر ۱۳۹۹

کد خبر :

79281

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک