کلاله-ترکمن نیوز-  با حضور نماینده شرق گلستان، مدیرکل تامین اجتماعی استان و مسئولان این شهرستان عملیات اجرایی احداث ساختمان درمانگاه و سایت اداری تامین اجتماعی کلاله در شرق گلستان آغاز شد.

kalale 5azar 300x191 - ساخت درمانگاه و ساختمان تامین اجتماعی کلاله آغاز شد/اختصاص 135میلیارد ریال

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ترکمنهای ایران،  نماینده مردم شهرستان های مینودشت، گالیکش، کلاله و مراوه تپه درمجلس شورای اسلامی در مراسم آغاز عملیات اجرایی این طرح ها که عصر دیروز شنبه برگزار شد، گفت: شرق گلستان ازمناطق محروم و کمتر توسعه یافته استان گلستان است.
شهرام کوسه غراوی افزود: اجرا و تجهیز این دو طرح درتامین بخشی از نیازهای بهداشتی و درمانی مردم منطقه به خصوص بیمه شدگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی نقش موثری دارد.
وی ادامه داد: با پیگیری های صورت گرفته ۱۳۵ میلیارد ریال اعتبار برای اجرای این دو پروژه که شامل درمانگاه، کلنیک و سایت اداری می باشد پیش بینی و به صورت کامل تخصیص یافته است.
علی اصغر نیک نیا مدیرکل تامین اجتماعی گلستان نیز با اشاره به ضرورت تسریع در بهره برداری از این طرح ها، از مجریان آن خواست عملیات اجرایی پروژه را در مدت تعیین شده ۲۳ ماه به پایان برساند.
فرماندار کلاله در این مراسم، احداث سایت اداری به خصوص درمانگاه و کلنیک تامین اجتماعی را از مطالبات چندین ساله افزون بر پنج هزار بیمه شده تامین اجتماعی در دو شهرستان کلاله و مراوه تپه دانست.
نصرت برزگر گفت: مجموعه مدیران این شهرستان اعم از شهرداری، شورای شهر، شورای شهرستان و خیرین آماده همه نوع همکاری برای تسریع در اجرا و به پایان رساندن این دو طرح هستند.
مراسم آغازعملیات اجرایی ساختمان سایت اداری، درمانگاه و کلنیک تامین اجتماعی کلاله که قرار است با زیربنای ۴۵۰۰ مترمربع در چهار طبقه و در زمینی به مساحت ۱۷۷۵ مترمربع احداث شود به دلیل شرایط نامساعد جوی در محل اداره تامین اجتماعی این شهرستان برگزار شد./ایرنا

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۱:۲۵

۰۵ آذر ۱۳۹۶

کد خبر :

6969

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک