جمهور ازبکستان 2 - ساخت ازبکستان جدید در سال 2021 ادامه می یابدترکمن نیوز:  رئیس جمهور ازبکستان گفت: برای ساختن ازبکستان جدید در سال ۲۰۲۱ میلادی نیز به تلاش‌مان ادامه می‌دهیم.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  «شوکت میرضیایف» رئیس جمهور ازبکستان در پیام تبریک سال نو میلادی به مردم این کشور گفت: اصلاحات گسترده در زمینه‌های اقتصادی و اجتماعی در سال آینده نیز ادامه می‌یابد. برای ساختن ازبکستان جدید در سال ۲۰۲۱ میلادی نیز به تلاش‌مان ادامه می‌دهیم.

رئیس جمهور ازبکستان افزود: همه ما می‌دانیم که سال ۲۰۲۰ میلادی برای تمام جهان و برای کشور ما سال بسیار سخت و پاندمی کروناویروس، این بحران جهانی برای بشریت یک آزمایش جدی بود.

میرضیایف اظهار داشت: با وجود این وضعیت دشوار، بابت زحمات فداکارانه مردم ما در کشور در تمام زمینه‌ها تحولات بزرگی رخ داده است.

رئیس جمهور ازبکستان خاطرنشان کرد:در سال ۲۰۲۱ میلادی که به عنوان سال «حمایت از جوانان و تحکیم سلامتی مردم» نام‌گذاری شد، به اصلاحات آغاز شده در زمینه‌های اقتصادی و اجتماعی ادامه می‌دهیم.

به گفته میرضیایف، تحکیم صلح و ثبات، تفاهم بین ملت‌ها، فضای احترام و حمایت متقابل در کشور همچنان به عنوان وظیفه اصلی باقی خواهد ماند.

رئیس جمهور ازبکستان اظهار داشت: ما به افزایش رفاه و تشدید حمایت اجتماعی از مردم توجه خاصی داریم. تامین منافع زندگی جوانان، زنان و بزرگسالان در کانون توجه ما قرار دارند. اقدامات در زمینه‌های حفظ سلامتی مردم، برقراری سبک زندگی سالم در جامعه به یک مرحله جدید وارد خواهیم شد.

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۳:۴۵

۱۳ دی ۱۳۹۹

کد خبر :

87979

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک