دادگستری بندرترکمن 300x200 - ساختمان دادگستری شهرستان ترکمن افتتاح شدترکمن نیوز:  ساختمان دادگستری شهرستان ترکمن صبح امروز دوشنبه ۲۷ مردادماه، با حضور رئیس کل دادگستری استان و سرپرست فرمانداری و جمعی از مسئولین شهرستان افتتاح و به بهره برداری رسید.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  به نقل از روابط عمومی فرمانداری ترکمن، هادی هاشمیان درحاشیه این مراسم گفت: این ساختمان در جهت گسترش کار مردم و همکاران قضایی شهرستان ترکمن با مساحت ۵۵۰ متر و با اعتباری بالغ بر ۷۰ میلیون تومان  به بهره برداری رسید.

وی همچنین گفت: در استان گلستان طی چند سال اخیر ۳۵ هزار مترمربع به فضای اداری و قضایی و شوراهای حل اختلاف اضافه شده است که این امر باعث شده دادگستری ها  و شوراهای حل اختلاف از حالت استیجاری خارج بشوند و هم  مردم و مراجعین با فراغ بهتر و همکاران با آسایش بیشتر به امر قضا بپردازند.
وی در پایان گفت: پرونده های معوقی که درسطح استان وجود داشته قریب به ۷۰ درصد از این پرونده ها به سرانجام رسیده است. پرونده هایی که امکان صدور احکام جایگزین حبس بوده در چهار ماه اول امسال قریب به۲ هزار رای مجازات جایگزین حبس صادر شده که رتبه سوم کشوری را درجهت رعایت حقوق زندانیان و مرخصی زندانیان کسب شده است.
انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۶:۲۷

۲۷ مرداد ۱۳۹۹

کد خبر :

80965

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک