گردی بندرترکمن 300x172 - ساحل گردی بندرترکمن در گرو رعایت نکات بهداشتیترکمن نیوز:  فرماندار ترکمن گفت: ساحل گردی این شهرستان، فقط با رعایت نکات بهداشتی میسر است.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛ الیاس هیوه چی در گفتگو با باشگاه خبرنگاران گفت: طرح سالمسازی سواحل استان با رویکرد مقابله با ویروس کرونا، از خرداد ماه جاری به فرمانداری این شهرستان ابلاغ که کمیته‌هایی با شرح وظایف مخصوص خود، تشکیل شد.

وی ادامه داد: نیرو‌های هلال احمر، انتظامی و بهداشت و درمان به صورت ۲۴ ساعته برای خدمات رسانی به گردشگران و شهروندان در سواحل این شهرستان مستقر هستند.

هیوه چی افزود: با توجه به اینکه این شهرستان در وضعیت قرمز قرار دارد در حوزه جزیره نیز محدودیت‌هایی مبنی بر مقابله با ویروس کرونا اعمال و شنا نیز ممنوع شد.

این مقام مسئول با بیان اینکه نیروی انتظامی با افراد خاطی برخورد خواهد کرد افزود: گردشگران می‌توانند از نمایشگاه‌ها و بازارچه‌های بندرترکمن دیدن کنند و اگر خانواده‌ای بخواهد از ساحل استفاده کند باید از تجمع پرهیزوفاصله گذاری اجتماعی را رعایت کند.

فرماندار ترکمن از مردم خواست: با توجه به شرایط کنونی و شیوع ویروس کرونا، تاکید می‌شود حتما مردم هنگام خرید از بازارچه از ماسک استفاده و فاصله اجتماعی و توصیه‌های بهداشتی را رعایت کنند.

 

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۶:۱۲

۱۴ تیر ۱۳۹۹

کد خبر :

78359

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک