امروز : پنجشنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۳

|

دمای هوای شهر

  • کد خبر :

    61102

  • /
  • تاریخ و ساعت :

    17:44 | ۱۷ شهریور ۱۳۹۸

  • /
  • دسته بندی :

  • پ

مرگ انسان 300x190 - زنی که با بوی افراد زمان مرگ آنها را تشخیص می دهد!تورکمن نیوز: زنی 24 ساله از نیوسوت ولز کشور استرالیا می گوید قادر است زمان مرگ افراد را از بوی آنها تشخیص دهد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛ یک ذهن خوان 24 ساله از نیوسوث ولز ، استرالیا ، ادعا میکند که میتواند زمان مرگ افراد را تشخیص دهد!زمان مرگ
این “مربی فرامادی ” البته تحت عنوانی که خودش تعریف میکند _ظاهرا وقتی 12 ساله بود هنگام ملاقات عموی بیمار خود این توانایی خود را کشف کرد ، چیزی که او به خاطر می آورد بوی عجیب و نامطبوعی در خانه درست شب قبل از فوت عمویش که درخانه پیچیده بود و او فکر میکرد که بوی جسد اوست. درحالیکه هیچ کس بجز او قادر به استشمام آن بوی عجیب نبود

Kala میگوید :” عجیب بود چیزی شبیه به بوی شیرینی فاسد ” همان زمان بود که فهمید که میتواند مرگ قریب الوقوع افراد را تشخیص دهد. و طول زندگی خود تعداد بیشماری از این قبیل مرگ ها را تشخصی داده بود.

این زن جوان گفت :”یک سال قبل از اینکه دبیرستان را شروع کنم عمویم را دیدم که در حال احتضار بود . شب قبل از مرگ او درخانه بوی شیرینی فاسد شده را استشمام کردم . من فکر کردم که بوی جسد است چون قبلا هیچ وقت آن بو را استشمام نکرده بودم .و هیچ کسی هم بجز من نمیتوانست متوجه آن بوی عجیب شود و بعدها متوجه شدم که بویی که من استشمام کردم فرکانس مرگ است، Kala اخیرا به کاترز کلیپس گفته” از آن پس ،من از این دست تجارب را درمورد افراد بیمار یا سالمند به تعداد بیشماری داشتم” این تجارب نه فقط ترسناک، بلکه تقریبا بی فایده است.

مرگ 300x190 - زنی که با بوی افراد زمان مرگ آنها را تشخیص می دهد!
ادعای زن 24 ساله کشور استرالیا
حداقل بر اساس گفته های یک ذهن خوان 24 ساله. او ادعا میکند که در زمان مرگ قادر است که بوی مرگ را استشما کند، هیچ کمکی به این افراد نمیتوان کرد و گفتن اینکه بزودی میمیرند حسی در آن ها ایجاد نمیکند.
گاهی اوقات حسی سنگینی به من دست میدهد. باید چیزی بگویم اما متوجه میشوم که این وظیفه من نیست، بشکلی بی مصرف است ، چون نمیتواند به کسی کمکی بکند.چطور میتوانم به بوی مرگ افراد بپردازم و به آن ها کمک کنم؟ چه می شود اگر آن ها ندانند که به زودی خواهند مرد؟ اگر به آن ها بگویم و از قبل آگاهی نداشته باشند، میتواند فاجعه آفرین باشد ،چطور به میتوانم در سرنوشت آن ها دخالت کنم ؟

به همین دلیل این ذهن خوان جوان تصمیم گرفت تا بیش از حد روی توانایی خود متمرکز نشود ، و انتخاب کرد که در عوض به زنان جوان یاد دهد چگونه ازقابلیت های ذهنی خود خوب اسفاده کنند.او ادعا میکند ، هر کسی میتواند به توانایی های ذهنی و ماورایی دست پیدا کند ، حس او اما معمولا در دوران کودکی سرکوب می شد ، پس از محرومیت از آن ها ، و مجبور بود تا سخت کار کند تا آن ها را دوباره فعال کنند. و حالا او می خواهد به دیگران نیز کمک کند تا آن را بدست بیاورند.
زن جوان گفت ” کودک بودم و میتوانستم احساسات مردم را بخوانم و همیشه خواب آن ها را میدیدم، مردم آن کار را دوست نداشتند و وقتی که بزرگ شدم درباره قضاوت شدن ترسیدم و این توانایی ام را از بین بردم”.

بازنشر: تورکمن نیوز

منبع: نمناک

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :
برچسب ها :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

بالا
ترکمن نیوز