ترکمن نیوز: زنگ عاطفه ها برای جمع آوری کمک برای دانش آموزان نیازمند در مدارس به صدا در آمد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  صبح امروز به‌مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای سال‌های بیم و خطر، زنگ مهر و مقاومت همزمان با شور عاطفه‌ها همزمان با سراسر کشور در دبستان بنت الهدی شهرستان گنبدکاووس با حضور فرماندار ویژه گنبدکاووس، مدیرکل آموزش و پرورش استان گلستان، امام جمعه گنبدکاووس، فرمانده نیروی انتظامی و جمعی از مسئولین برگزار شد.

این جشن با هدف اشاعه فرهنگ نوع دوستی و ترویج سنت حسنه اسلامی برگزار وکمک های مردم نیک اندیش برای رفع نیاز دانش آموزان نیازمند دریافت می شود.

معاون مدیر کل و مدیر آموزش و پرورش شهرستان گنبدکاووس ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دفاع مقدس و بالاخص شهدای فرهنگی و دانش آموز از همدلی و رشادت هایی که در سالهای ابتدایی پیروزی انقلاب اسلامی بین جوانان وطن موج می‌زد و سبب شد که مقاومتی ۸ ساله را رقم بزنند و درس ایستادگی و ایثار را معنا کنند، سخن گفت و بر ادامه راه این دلاوران باایمان تاکید کرد.

کمال الدین نظرنژاد اظهار داشت: با توجه به آغاز سال تحصیلی جدید و از طرفی شیوع ویروس کرونا جشن عاطفه‌های امسال متفاوت‌تر از سال‌های قبل برگزار می‌شود.

نظرنژاد با اشاره به هفته دفاع مقدس بیان داشت: در استان گلستان ۴۰۰۰ شهید دفاع مقدس و در گنبدکاووس ۵۱۰ شهید وجود دارد که از این تعداد ۱۷ شهید فرهنگی و ۴۴ شهید دانش آموز هستند.

محمد باقرپور رئیس کمیته امداد امام خمینی شهرستان گنبدکاووس گفت: به دلیل شیوع ویروس کرونا شیوه مدارس از حضوری به فضای مجازی تغییر یافته است که بر این اساس کمک به دانش آموزان کم بضاعت نیز تغییر می‌یابد.

گزارش از: آرزو بسیا

خبرنگار ترکمن نیوز در گلستان

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۲:۰۱

۰۱ مهر ۱۳۹۹

کد خبر :

82982

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک