photo ۲۰۲۰ ۰۹ ۰۵ ۲۲ ۲۰ ۱۱ 300x300 - زنگ آغاز سال تحصیلی جدید در بخش داشلی‌برون به صدا درآمدترکمن نیوز: بخشدار داشلی‌برون در این مراسم ضمن تسلیت ایام و تشکر از زحمات مدیران آموزش و پرورش و تبریک سال جدید به دانش آموزان گفت: امروز بزرگترین و تأثیرگذارترین رویداد فرهنگی کشور آغاز می‌شود، رویدادی که جریان زندگی را دگرگون می‌کند و نظم جدید را ایجاد می‌کند.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  نورالله بابایی نژاد اظهار کرد : هر چند شرایط سال تحصیلی جدید خاص و منحصر به فرد است اما در زمان جنگ تحمیلی هم با وجود بمباران‌های شدید هیچگاه آموزش ما تعطیل نشد و البته در سال تحصیلی جدید با رعایت دستورالعمل‌های ستاد ملی کرونا و رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی مدارس بازگشایی شده است تا امر تحصیل دانش آموزان با وقفه مواجه نشود.

وی ادامه داد: به همه مسئولان مدارس شیوه نامه‌های جدید با توجه به ویروس کرونا ابلاغ شده و روند اجرای این دستورالعمل‌ها نیز به طور جدی پیگیری می‌شود تا برای دانش‌آموزان و مسئولان مدارس مشکلی به وجود نیاید.

بخشدار داشلی برون با اشاره به اینکه مدرسه کانون تربیت و جایگاه شکل‌گیری شخصیت و هویت دانش‌آموزان است، تاکید داشت: اولیا امسال همراهی بیشتری را با کادر آموزش داشته باشند و همچنین از مربیان و مدیران آموزش و پرورش هم می‌خواهیم با تمام توان و دقت دستورات ستاد کرونا را بکار گیرند.

گفتنی است در این مراسم امام جمعه، مسئول نمایندگی آموزش و پرورش، مسئول نمایندگی تبلیغات، مسئول نمایندگی جهاد، شهردار و شورای شهر نیز حضور داشتند.

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۲۲:۴۷

۱۵ شهریور ۱۳۹۹

کد خبر :

82148

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک