امروز : جمعه ۲۹ تیر ۱۴۰۳

|

دمای هوای شهر

اسپانسری 2 300x195 - رونق و پیشرفت اسبدوانی گنبدکاووس با افزایش جوایز و کاپ‌های اسپانسریترکمن نیوز: ترکمن نیوز: کاپ‌های اسپانسری “شریف کاپ” و “بای‌بای کاپ” در حمایت از توسعه و رونق مسابقات اسبدوانی گنبدکاووس برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  حضور و شرکت کارآفرینان و تولیدکنندگان موفق در مسابقات اسبدوانی در قالب جوایر ویژه (کاپ قهرمانی) مهم‌ترین اتفاقات در این دوره از برگزاری کورس‌ها بود و از طرفی به سود مالکین، مربیان، چابکسواران و نهایتا علاقمندان مسابقات اسبدوانی تمام شد.

از جمله مهم‌ترین دست آوردهای جذب اسپانسرهای مالی در کورس گنبد می‌توان به افزایش کم‌نظیر جوایز و همچنین رونق مشارکت‌های علاقمندان به این ورزش مفرح در پایتخت سوارکاری ایران نام برد.

بر اساس گزارش روابط عمومی هیئت سوارکاری شهرستان گنبدکاووس فردا یکشنبه (۱۵ فروردین ۱۴۰۰) دو اسپانسر مالی با نام‌های حاج غفور جرجانی ( مالک کارخانه تولیدی آرد شریف) و بهروز سلاق از کارآفرینان و تولیدکنندگان موفق شهرستان در جهت حمایت از برگزاری هرچه بهتر این دوره از مسابقات اسبدوانی با عناوین شریف کاپ و بای‌بای کاپ، ۲ کورس ویژه در روز دوم هفته نوزدهم مسابقات اسبدوانی بهاره این شهرستان برگزار می‌شود.

مسابقات اسبدوانی نیز همچون سایر وقایع ورزشی جهان تحت تاثیر منفی بیماری کرونا در سال گذشته بارها و بارها در جهت پیشگیری از شیوع کرونا، تعطیلی و لغو هفتگی و ماهانه کورس‌های مختلف را تجربه کرد که در مدت کوتاهی باعث رکود مالی این ورزشگاه بزرگ شمال کشور گردید.

اسپانسری 1 300x195 - رونق و پیشرفت اسبدوانی گنبدکاووس با افزایش جوایز و کاپ‌های اسپانسری
امروزه ورزش در جهان به عنوان یک صنعت شناخته می‌شود و به شدت مورد توجه مردم، رسانه‌ها به ویژه سرمایه‌گذاران می‌باشد و این ویژگی علاوه بر ارزآوری و درآمدزایی نشاط و سرگرمی، هیجان و آرامش زندگی و در کل برای داشتن جامعه‌ای آرام و توسعه یافته بسیار موثر است.

تولیدکنندگان و شرکت‌های مختلف اقتصادی در جهت ترویج بازار فروش و خدمات خود از طریق باشگاه‌ها و شرکت در مسابقات به عنوان اسپانسر مالی و یا تعیین جوایز و کاپ‌های ورزشی علاوه به مقصود اصلی خود یعنی کسب بازار و رونق اقتصادی می‌توانند از عوامل بسیار مهم در رشد، توسعه و پیشرفت کورس‌ها باشند.

بر همین اساس هیئت سوارکاری شهرستان گنبدکاووس از حضور و مشارکت کارآفرینان و تولیدکنندگان استان و کشور در جهت توسعه و پیشرفت ورزش مفرح سوارکاری به ویژه برگزاری هر چه بهتر مسابقات اسبدوانی در قالب مشارکت در جوایز و کاپ استقبال می‌کند.

✍️گزارش از: یاشار نیازی
روابط عمومی هیئت سوارکاری شهرستان گنبدکاووس

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

بالا
ترکمن نیوز