4449427 300x185 - روند کاهشی آمار مبتلایان به کرونا در گلستانترکمن نیوز: رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان گلستان از روند کاهشی آمار مبتلایان به ویروس کرونا در این استان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  دکتر عبدالرضا فاضل گفت: از زمان اجرای محدودیت های کرونایی در سطح استان و همکاری صنوف و مردم، روند ابتلا و بستری کووید ۱۹در استان گلستان رو به کاهش است و با تداوم این روند، شرایط بهتری را در استان خواهیم داشت.

دکتر فاضل افزود: گلستان از لحاظ شیوع کرونا همچنان در وضعیت قرمز است و شهرستان های گرگان، گنبد، علی آباد، بندرگز، بندرترکمن، آق قلا، مراوه تپه، کلاله و گمیشان در وضعیت قرمز، رامیان، گالیکش، مینودشت، آزادشهر وکردکوی در وضعیت هشدار قرار دارند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان گلستان بیان داشت: در حال حاضر۵۵۴ بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان های استان بستری اند، که از این تعداد، ۱۱۰ بیمار در بخش مراقبت های ویژه و ۵۷ بیمار به دستگاه تنفسی متصل هستند.

وی در پایان گفت : در ۲۴ ساعت گذشته ۱۲ فوتی بر اثرکرونا در گلستان ثبت شد و تاکنون تعداد ۱۵ هزار و ۹۹۹ فرد مبتلا به کرونا در استان بهبود یافته اند.

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۵:۳۱

۱۹ آذر ۱۳۹۹

کد خبر :

86779

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک